Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a zselatinról, izületi betegségekre?

Figyelt kérdés
2017. aug. 13. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Édesapám próbálta, de nem változott semmi.

A kurkuma viszont elég jó.

2017. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek születési rendellenességei vannak, alig bírta mozgatni a térdét, recsegett ropogott. Csinált egy zselatin kúrát, kulsoleg belsoleg és nagyon sokat javult az állapota:)
2017. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! ha esteleg a második válaszoló megirná hogy " belsöleg " hogy megy megköszönném !
2017. aug. 14. 13:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, félreérthetően fogalmaztam. Szóval kívülről a kocsonyás anyagot kente a térdére, a belülről alatt pedig azt értettem, hogy minden nap megevett egy zselatint elkészítve. Vagy gyümölcskocsonyának gyümilével, vagy joghurtba tette és azt hűtötte le, meg kitalált mindenféle recepteket. Ezt minden nap csinálta 1 teljes hónapig. Tehát napi 1-1 zselatin por/lap kell hozzá elkészítve. Egy kívülről rákenve, egy elfogyasztva. :)
2017. aug. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2.-es válaszoló nagyon köszönöm.Erre lettem volna konkrétan kiváncsi.Nem volt félreerthető pontosan erre gondoltam én is ! Köszönöm mégegyszer !
2017. aug. 15. 07:28
 6/9 asper ***** válasza:
100%
Én belsőleg próbáltam. Főzögettem, jó volt darabig, de elég hashajtó...
2017. aug. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 szelet jó minőségű disznósajt, hetente 2-3-szor, aki szereti a disznóhúst, akár naponta is. Rendkívül hatásos, saját tapasztalatból írom.
2017. aug. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát a disznósajt hangzik a legjobban !
2017. aug. 20. 09:40
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nem véletlenül ették a parasztcsaládok a kocsonyát, a hosszan főtt húslevest sok-sok csonttal, a sült csirkecombról a porcokat, a csirkelábat, a mindenféle bőrös, porcos húsokat.

Egyébként Szabó Gyuri bácsi, a bükki füvesember is ezt ajánlja porckopásra:

"Porckopás


Az élelmiszerboltokban kapható, állati eredetű étkezési zselatinból naponta egy evőkanálnyit kell joghurtba, levesbe elkeverve fogyasztani. Ezen kívül kocsonyasűrűségű főzetet kell készíteni, és az érintett részt (csípőt, térdet) bekenni reggel és este, ha megszárad, lemosni. Azután a fekete nadálytő alkoholos kivonatával kell vékonyan bekenni a kérdéses testrészt, ez gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító. Kitartóan, hosszan kell végezni ezt a kezelést. Ajánlott a mérsékelt, de rendszeres testmozgás. "


www.gyorgytea.hu

2017. aug. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!