Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a különbség a homeopatias...

Mi a különbség a homeopatias gyógyszereknél a golyocskak es a folyadek kozott?

Figyelt kérdés

(legyszi szkeptikusok ne írjanak hogy a homeopatia/biorezonancia nem jo semmire, mert nekem hatott)


Csak kivancsi vagyok, mert mindenhol olvasom, hogy golyocskak formajaban adnak az orvosok homeopatias gyogyszert, az en termeszetgyogyaszom egy biorezonancias allapotfelmeres utan adott 2 uvegcset amire "informacios oldat" van írva, illetve hogy mire kaptam (esetemben pancreas). Ez nagyon jol rendbetette az emesztesem ami az elsodleges gondom volt. Most visszamentem kontrollra es megint kaptam 2 uvegcset a fennmarado problemakra (pl. szorongas). Szoval mi a kulonbseg, vagy mitol fugg hogy a termeszetgyogyasz golyocskakat ad/ir fel vagy oldatot?


2017. aug. 27. 08:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Én úgy gondolom, hogy az oldat sokkal gyorsabban, és hatékonyabban felszívódik a nyálkahártyáról.

Hol van ez a természetgyógyász? Lehet, hogy engem is érdekel. De szerintem legbiztosabb, ha tőle kérdezed meg, ő garantáltan tudja a választ.

2017. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! Itt az oldalon olvastam egy olyan választ (másik kérdésnél), hogy a komolyabb természetgyógyászok adják folyadék formájában, de a neten pl. nem találtam semmit erről. Őt a vizsgálatkor elfelejtettem megkérdezni, most inkább nem zaklatom :D


Szabolcs megyében van egyébként. Tőlem is 2 órányi kocsikázás, és biztos a városban is van mert debreceni vagyok. De őt egy nagyon jó ismerős ajánlotta, hogy messzeföldön híres :)

2017. aug. 27. 19:37
 3/15 anonim ***** válasza:
22%

Nem akarsz orvos váltani? Mert én is ismerek ám egy messzeföldön híres természetgyógyászt:

[link]

2017. aug. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Jaj, szted nem próbáltam meg mindent? Ket gasztroenterologusnal voltam, tukrozeseken, ultrahangon, haziorvosnal, vérvételek, ES MIND SZETTARTA A KEZET, HOGY HAT OK NEM TUDJAK MI VAN. Megvolt a termeszetgyogyasz (aki nem mellesleg orvos is) száma mar az elejetol kezdve, de ugy voltam vele hogy mekkora hulyeseg, nehogymar o mondja meg mi bajom. Es a vegen mar nem tudtam hova menni igy hozza fordultam, kevesebb mint egy honap alatt meggyogyultam. A nyugati es alternativ orvoslas egyebkent sem zarja ki egymast. Attol meg hogy egy term.gyogyasz elbaszta es nem jol merte fel vagy nem akarta jol felmerni a helyzet súlyosságát, nem kell minősíteni a többit.

Es h engem meg sok mas embert meggyogyitott az miert nincs benne a hirekben? Vagy ha vki orvosi hiba miatt hal meg? Teljesen nem relevans itt a hulye cikk amit belinkeltel, a kerdesemhez meg amugy sincs koze. Leirtam hogy a szkeptikusok kimeljenek meg maguktól, engem nem győzöl meg hogy hülyeség, a sajat idodet meg pazarolod

2017. aug. 29. 13:04
 5/15 anonim ***** válasza:
29%

Szkeptikusan ne írjanak, de a realisták írhatnak?

Egyformák. Mindkettőnek 0 hatása van.

2017. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
En nem ertem, ti nem tudtok olvasni?:D Agy nelkul nem hiszem hogy lehet valaki realista. Mit nem lehet felfogni azon hogy hASZNÁL bakker? Nekem hat. Kit erdekel hogy szerinted nem?
2017. szept. 1. 01:02
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
A golyócskákban úgy tudom, laktóz vagy szacharóz van, a folyadékban gondolom nincs plusz vivőanyag, csak víz.
2017. szept. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
#6 Bizonyítottan NEM használ, akárhogy is vergődsz. Magadtól gyógyultál meg, nem ettől a mocskos csalástól. Az egyik tiszta víz, a másik cukor, nulla hatóanyag van mindkettőben.
2017. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Te vagy itt egyedul aki vergodik :D biztos egy ev utan magamtol gyogyultam meg a belgyulladasbol es masfel ev utan a generalizalt szorongas/panikbetegsegbol :D Nem is hittem benne az elejen, csak miutan meggyógyultam, szoval meg placebonak sem lehet mondani. De tolem annyiszor leirhatod hogy nem mukodik amennyiszer jol esik, attol meg mukodik :D
2017. szept. 2. 17:50
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
Nincs egyedül, mertén is azt írtam, hogy nem hat.
2017. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!