Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Felszívódási zavart hogyan...

Felszívódási zavart hogyan lehet "orvosolni" valami természetes módszerrel?

Figyelt kérdés
Kivették az epehólyagomat, májgyulladásom is többször volt gyerekkoromban, talán ezért lehet felszívódási zavarom. Hiába táplálkozom egészségesen, nincs elég energiám, fáradékony vagyok.

#felszívódási-zavar
2017. nov. 12. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy a fáradékonyság felszívódási zavar következménye ? Sokkal inkább krónikus fáradtság szindroma lehet.
2017. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
lecitin
2017. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 KulGery ***** válasza:

Lehet hogy én nem értek hozzá, de szerintem az egészséges táplálkozás egészséges embereknek használ. pl. A cukor egészséges. Mivel minden természetes élelem forrásban benne van. Egy cukros ember mégsem ehet akármit természetes és egészséges kaját.

Ugyanígy, akinek beavatkoztak, sőt hiányzik az emésztő rendszeréből alkatrész, annak nem átlagos kaja kell, hanem ha kis mértékben is, de speciális.

2017. nov. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, a 3-assal értek egyet, azt keresgélem, hogy nálam, mi lenne a megoldás...
2017. nov. 16. 06:12
 5/5 anonim ***** válasza:
kronikus fáradtság pajzsmirigy probléma. ami a mellékvese helytelen müködése is vele járója. atpo szintet nézesd meg ha az magas akkor cumi van. És rózsagyökeret használj az a mellékvesét segíti benu kapható. étrend változást is eszközölj
2017. nov. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!