Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » TÉRD IZÜLETI ARTRÓZIS-ra...

TÉRD IZÜLETI ARTRÓZIS-ra tényleg jó a MÓKSHA cseppek? Vagy csak a reklámban mondják ezt. TAPASZTALATOK érdekelnének.

Figyelt kérdés

#Térd-izületi-artrózis
2017. nov. 15. 08:47
 1/2 anonim válasza:
Nekem sokat fájt a térdem még a műtét után is, amikor a porcot takarították ki - anélkül pokili fájdalmaid lehetnek, jöhet térdprotézis. De..... én, mint tanult - de nem praktizáló természetgyógyász, csak is a saját tapasztalatim írom le. Nekem az Újzélandi zöldszájú kagylóból készült porcjavító jött be. Néha ősszel, és tavasszal még fájdogál, de éppen akkor tartom a 3-3 hónapos kúrámat ebből a premarátumból. Lehet a neten is rendelni, 4-5 ezer körül van egy doboz, ami jó egy hónapra elég 3 kapszula, 1500 mg kell belőle.... sok fajta van a piacon... Szobabiciklizés, enyhe gyógytorna és NEM LÉPCSŐZNI... én 35 éve küzdöttem vele, még két éve futottam, de már nem merek...
2017. nov. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mennyi idő után észlelted a javulást?
2017. nov. 19. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!