Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Artemisia annua, édes üröm...

Artemisia annua, édes üröm olaj vagy tea hol kapható?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm ajánlota aki évekkel ezelőtt rákos volt és ezzel a gyógynövény kivonattal sikerült kigyógyulnia. Sok bíztató dolgot olvastam róla csak sajnos nem tudom honnan lehetne beszerezni.

Köszönöm a válaszokat!



2017. nov. 16. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha bio boltban nem találsz,akkor marad a webshopos rendelés.
2017. nov. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos bio boltokban egyáltalán nem árulnak ilyet. Neten pedig csak külföldről származót találtam ami nem igazán tünt megbízhatónak és az ára is igen magas.

Reméltem foglalkozik vele valaki Magyarországon is.

2017. nov. 16. 11:41
 3/8 anonim válasza:
100%

Saját termesztésű (magyarországi!) növényből készült teafű, és olajos kivonat, vegyszerektől mentesen!!!


Elérhetőség: kknatural01@gmail.com


[link]

2017. nov. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Itt egy cikk ami figyelmeztett, hogy a rák ezt eszi mert sok vas van benne, [link]


Viszont a rák akkor áll fent egy másik orvos szerint ha alacsony a vas hiányunk, mert akkor a kór okozók nem tudszállítani és a szervekben lapanganak. Most ki hazudik? Vagy csak ezt a növényt akarják lehúzni, mert ez a hummer egy kókler az tuti

2017. nov. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem van eladó magom és szárítmányom.

Privátban kereshetsz.

2018. febr. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 soma9111 ***** válasza:
Mi a véleményetek azóta róla?
nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ritkán írok itt, de most örülök a kérdésnek. Magam kb 25 éve foglalkozom gyógynövényekkel, végzett természetgyógyász vagyok, és Kínában, a Hagyományos Kínai Orvoslás Egyetemére is elmentem, ahol megismerhettem az Artemisia Annuát és azt a sok jót, amit adhat nekünk! 16 éve van egészségügyi témákban tv műsorom, de az utóbbi években a munkám nagyobbik része az Annuával kapcsolatos. TÉNY, hogy 2015-ben ez a növény elsőként kapott Orvosi Nobel-díjat sokrétű emberre ható javító tevékenysége miatt. Azóta számos kutatási eredmény igazolja gyógyító hatását a Malária elleni küzdelemben. Legrégebbi dokumentum egy erről a csodás gyógyításról szóló kinai dokumentum 1700 éves!!! Ma is az egyetlen gyógynövény, amely megmenti a maláriásokat! Közben tudományos eredmények sokasága igazolja, hogy szinte minden daganatos betegséget sikerül vele megszüntetni. Ma már azt is tudjuk, hogy a vírusos megbetegedéseket is képes megszüntetni, igen még a Covidos eseteket is - de még az adott oltások mellékhatásait is sikerül semlegesíteni, ha megfelelő módon használja a beteg a megfelelő módon termesztett és feldolgozott növényeket. Magam legálisan termelem, feldolgozom, adom az embereknek, ingyen adom tudásom, tapasztalatom, segítek, mert ez a hivatásom, erre tettem Hippokrateszi esküt minden vizsgám után. Ma már azt is tudom, sokszorosan tapasztalom, hogy a MEGELŐZÉSBEN a lehető legjobb az ANNUA, a szervezetünk regenerálása, immun maximalizálása és az említett, és más betegségek megelőzése, kivédése, vagy gyors, hatásos megszüntetése a MINŐSÉGI ANNUÁVAL IGENIS MŰKÖDIK! Létezik az egészségesebb, betegségmentes, hosszabb élet...! Csak tudni kell mire mit, mennyit, miért... s mindez tudható! BÁR ELŐBB KAPOTT VOLNA KORREKT INFÓKAT AZ A SOK EMBER, AKI NEM HITT A TERMÉSZET EREJÉBEN... Könnyebb, egyszerűbb, olcsóbb és biztonságosabb a megelőzés a természet erejével, mint betegen küzdeni az életünkért... Igyekszem korrekten segíteni mindenkinek... ha kéri.
nov. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves Érdeklődők! Az előbbi hosszú írást én követtem el... Csak annyit tennék hozzá, hogy gyakorlatilag MINDEN EMBERNEK SZÜKSÉGE VOLNA AZ ATRTEMISIA ANNUÁ-ra!!!Tudom, furcsa a mai világban, de én nem pénzért cselekszem, nem kérek és nem fogasdok el pénzt a segítségemért ezt azért teszem, mert édesanyámat, édesapámat "furcsa" körülmények között ragadta el a halál... S mivel gyerekkorom óta a növények az egyik fő érdeklődési köröm, s mivel volt szerencsém Kínában megismerni ezt a csodálatos, hatásos növényt, elhozni a magját és a termelési technológiát, így az évek alatt nagyon sok ember életét menthettük meg a daganatos vagy/és vírusos megbetegedések általi haláltól!!! Nem véletlenül kapott ORVOSI Nobel-díjat a kutatója - aki azóta is további eredményekkel ismerteti meg a természetgyógyászokat, a nyitott orvosokat és a betegségük ellenszerét kereső betegeket. Kötelességemnek tekintem a segítséget, hiszen ezért tanultam itthon és Kínában kitűnő mesterektől a tudást, amivel szívesen segítek azoknak akik szeretnének egészséges, hosszú, boldog életet élni. EZ AZ A NÖVÉNY, amely ahhoz segít hozzá, hogy egészségesebben, jobb, hosszabb életet élhessünk. Akit érdekel, vegye fel velem itt a kapcsolatot. Filozofiám: Ami a természetben elromolhat, arra a természetnek VAN gyógyírja, csak tudni kell: mire, mit, mennyit, mikor és hogyan... s mind-ez már TUDHATÓ! Kérdezz-Segítek!
jan. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!