Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tényleg vannak bennünk parazit...

Tényleg vannak bennünk paraziták? A természetgyógyászat legújabb felfedezése ez, vagy csak "lehúzás"?

Figyelt kérdés

#parazita-űzés
2017. dec. 9. 09:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Esetleg valami forrást is tudsz adni?
2017. dec. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én egy "természetgyógyásztól hallottam, de... kicsit kételkedem.
2017. dec. 9. 11:34
 3/11 A kérdező kommentje:
2017. dec. 9. 11:37
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

nem természetgyógyászati felfedezés ez hanem orvostudományi,

ha valamilyen káros parazita van benned azt amúgy a vérképen kimutatható egy bizonyos fehérvérsejt típusból ekkor megemelkedett szint van

2017. dec. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A Blikkben megjelent cikkben felsorolt tüneteket más is okozhatja, nem kell túlságosan komolyan venni. Ettől függetlenül én is olvastam már cikkeket arról, hogy szinte mindenkiben vannak férgek, sokszor nem is tudunk róla (amíg nem okoznak bajt).

Ha nagyon aggódsz, menj el orvoshoz, ha indokoltnak látja, majd felír neked Vermoxot. Vagy vegyél parazitaölő tinktúrát, és időnként tarts egy kúrát. Vagy egyél egy hétig minden nap pár gerezd nyers fokhagymát. A Blikkes cikk végén írt ételek is hasznosak, főleg a tökmag, bélférgek esetén.

2017. dec. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Fokhagymát eszem minden nap.
2017. dec. 11. 14:57
 7/11 anonim ***** válasza:
blikk és természetgyógyászat. Eh.
2017. dec. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztonság kedvéért három havonta fokhagymás beöntést adok magamnak.
2017. dec. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy egy népi megfigyelést is mondjak: a nagymamám mondta régen, hogy aki sokat vakarja az orrát, az kukacos. Ennek az eredete ismeretlen, mindenesetre összekötöttem ezt az infót azzal az ismert féreggel, amely a végbélnyíláshoz teszi a petéit, és ott viszketést okoz. Álmában az ember megvakarja (a gatyában alvás sokat ront a féreg esélyein), és akkor lehet, hogy a féreg intézi el az orrtájék viszketését is. Annyi biztos, hogy van széklet - föld - száj - bél életciklusú féreg (és sajnos elég durva), de főleg csak Afrikában sikeres, ott nem, ahol kezet mosnak, ill. van rendes wc.
2017. dec. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 fogd válasza:
87%

A természetgyógyásznak,ez a megélhetési lehetősége.

Ha tényleg baj van, úgyis az igazi doktorhoz kell fordulni.

2017. dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!