Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Multilan Active t vett már...

Bajor László Gyula kérdése:

Multilan Active t vett már valaki? Mennyire javult a haalása? Szerintem kamu lehet a készítmény

Figyelt kérdés

#Multilan
2018. febr. 1. 08:57
 1/3 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Megrendeltük a terméket,aztán amikor jött a csomag nem vettük át. Szerintem az ára (40.500 Ft) irreálisan magas.

Most beszéltem velük, hogy mi a módja hogy elálljunk a szerződéstől... Kérdezte hogy miért, mondtam hogy magas az ára, és még a hatóanyag tartom sincs feltüntetve SEHOL... A hölgy azóta is küldi mail-ben...

Nem is értem, hogy hogy lehet forgalomban... Ja és 1 dobozzal 40500 Ft, de ha még egy dobozzal rendelünk, az már csak 10500...

2018. febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Éppen most kaptam meg a választ. Fel vannak sorolva a vitaminok:

taurin

folsav

alfa-liponsav

D3

B12

Q10

magnézium

japán páfrányfenyő

2018. febr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az összeevőket külön külön s meg lehet vásárolni és beszedni. Talán a tizedébe se fog kerülni ugyanaz az adag
2018. febr. 3. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!