Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit ajánlotok felfázásra?...

Mit ajánlotok felfázásra? Nagyon felfáztam és véres valamit pisilek. Utána nagyon fáj. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 2 dolog szokott beválni. Mindkettőt lehet még a legeldugottabb gyógyszertárban is kapni.

Az első: [link]


A második: [link]

A citro cseppből reggel este 30 csepp egy kis pohár vízbe vagy teába. Hihetetlenül keserű de engem 2 nap alatt kigyógyított már a véres felfázásomból. A háziorvosom javasolta mindkettőt. Nekem beváltak.

Remélem tudtam segíteni.

Mielőbbi gyógyulást!

2010. jún. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy mit ajénlok? Orvost.


Nincs olyan betgség, hogy felfázás. Ellenben vagy hülyaghurut és húgyúti fertőzés, ami bakteriális fertőzés, és antibiotikum kell ellene. Kezelés hiányában súlyosbodhat (neked már véres is), és nőknél átterjedhet a hüvelyre.


Nagylány/nagyfiú vagy már, tudhatod, hogy az orvos nem harap. Elballagsz hozzá szépen, és felírja a megfelelő gyógyszert, amitől meggyógyulsz. Jobbulást!

2010. jún. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ugyanazt írnám, mint az előző...szóval irány a doki...randa dolog a veseleállás, ne hagyd odáig fajulni...
2010. jún. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha vérzik akkor én is orvost ajánlok. Nagyon durva lehet ez, szóval irány az orvos!
2010. jún. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Orvosi vizsgálat, ill. sajnos antibiotikum. Néha muszáj.
2010. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!