Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miveltudnám legjobban erősiten...

Miveltudnám legjobban erősiteni az immunrendszeremet? Áttétes prosztata daganatom van.

Figyelt kérdés

2018. febr. 12. 17:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
6%
Nagyon sok c vitamint szedjél. De ne sima bolti c vitamint ha lehet, hanem kicsit komolyabbat. Menj el speciális orvoshoz, aki ijesmivel foglalkozik, ő tudna neked nagyon erős c vitamint feladni. Példaképpen egyik ismerősöm is ilyen kezelést kapott rákra, habár 1 hónapnyi gyógyszer 300 ezer forint volt, de túl élte, és ez a lényeg. Szóval ha teheted, szerintem ez az egyik legjobb megoldás.
2018. febr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
32%

#1 allatira nem kene hulyeseget terjeszteni, C vitamintol semmifele rak nem fog elmulni. Aki mast allit, sarlatan es sitten a helye.


Kerdezo: ez sajnos nem immunrendszer kerdese, a rak a sajat sejtjeidbol all, az immunrendszered nem veletlenul nem tamadta meg, hisz' nem idegen. Ne akarj ilyen 'alternativ' kuruzslassal gyogyulni, menj normalis onkologushoz es kezeltesd magadat mindennel, ami van: kemo, sugar, mutet, mindennel. Nemreg halt meg egy noismerosom mellrakban, o is az ilyen C-vitaminokban meg szellemgyogyaszatban hitt... 43 eves volt...

2018. febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Béres csepp c vitamin.Ez erősitésre jó nagyon.Apumnak mondta az orvos ,hogy ezt szedje,8 éve volt vastagbélrákos.
2018. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
61%
#2 keress csak rá nyugodtan a c vitamin rák gyógyító hatására, attól mert még te ilyenről nem hallottál, nem jelenti azt, hogy ilyen nincs. Ráadásul nem kéne ide pofátlanul válaszokat írni. Helyedbe elgondolkoznék magamon.
2018. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
23%

#4 érdekes rákerestem és egy rakás olyan cikket találtam ami szerint csak ferdítés, vagy szimplán hazugság.

De ha annyira nyilvánvaló tény akkor biztos be tudsz nekünk linkelni egy hiteles forrást ahol kutatással bizonyították.

2018. febr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
53%
Persze, a megoldás szerinted a rák gyógyítására mióta van meg? Régóta? Igen. Elmondják? Nem nagyon. Vannak kemók meg ilyenek, de az igazit nem mondják el. Ezek után van több lehetőséged, kemó, sugár kezelés, stb. és/vagy olyan módszerek amik nem elismertek mert hát azokat is orvosok tesztelték akiknek eddig sem hittünk. Szerintem megér egy próbát.
2018. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
66%
Természetesen benne van az, hogy nem segít, de mindig van rá esély. A többi kezelést illetően azok fontosabbak, de mellette lehet ezt is csinálni, ha nem ütközik a gyógyszerekkel.
2018. febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

'de az igazit nem mondják el.'


na innentol nem lehet egy szvadat se komolyan venni. tudatlansagodban osszeeskuves-elmeletekben hinni szived joga, de a 'tanacsaidat' tartsd meg magadnak.

2018. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
55%

Az immunrendszer erősítése két dologtól függ, egyrészt hogy mit eszel, másrészt hogy mit csinálsz.


A szervezet lugosításával segíthetsz magadon. Le kell állni teljesen a hússal és a cukorral és lugosító ételeket kell enni, főként zöldségeket.


Itt van egy pl egy cikk róla [link]


C vitaminként Aszkorbinsavat igyál Dr, Szentgyörgyi Albert javaslatára, mert az Aszkorbinsav a C vitamin. Dr. Szentgyörgyi Albert megivott minden nap 1000 miligrammot. Dr. Lenkei szerint a kutyák és a macskák szervezete termel 3000-4000 miligrammot naponta, az emberé nagyon keveset. Tedd a napi adagot annyi vízbe vagy teába amennyit megiszol és fogyaszd egész nap. A kórházakban a teát ezzel csinálják. Gyógyszertárban lehet kapni az Aszkorbinsavat.


Van egy régi magyar közmondásunk, ép testben ép lélek. a lelket kell erősíteni. Végeztek egy kísérletet, egy csoportnak megmérték az immunglobulin szintjét, majd olyan filmet nézettek velük, amely rossz hírekről szól, verekedés, stb, azután megnézték az immunglobulint megint és drasztikusan csökkent az immunglobulin szint. Majd a megnézettek a csoporttal egy filmet Teréz Anyáról, és a csoport immunglobiln szintje nagyon megnőtt. Tehát ne nézz hiradót, ne nézz háborús filmet, csak olyat, ami kellemesen hat rád. Ne hallgassd meg senkinek a panaszkodását.

Csináld azt, amit szeretsz, amitől jó kedved lesz, pl, énekelj, hallgass zenét, rajzolj, te tudod, mi az, amit szeretsz.

Relaxálj. A youtube-on van egy csomó meditáció. Ha hívő vagy, imádkozz, mert az ima egy fajta meditáció. Dr. Bagdy Emőke azt mondta, hogy megnéztek különböző embereket, miért van az, hogy ugyanolyan körülmények között élőknél az egyik beteg, a másikról meg lepattan minden, és a válasz az volt, hogy az utóbbiak hívők, mert nekik van miben hinni.

2018. febr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
25%

A lugosítást elősegíti még a szódabikarbóna is. Reggel tegyél egy kiskanál szódabikarbónát vízbe és idd meg. A szódabikarbóna a gyomorbántalmak esetén is segít, nekem pl. gyógyszertől annyira fájt a gyomrom, hogy már ha éhes voltam, az is fájt. Ittam este szódabikarbónés vizet, meg reggel is, és pár nap alatt helyrejöttem.


A lugosítás egyébként a túlsúlyosoknak is segít, mert a túlsúlyos test savas test, ha lúgosítunk, vesztünk a súlyból.

2018. febr. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!