Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen Házi Fájdalomcsillapító...

Milyen Házi Fájdalomcsillapító módszerek léteznek? Fejfájástól hasfájáson át az izületi fájdalmakig mi az, ami bevált nektek?

Figyelt kérdés

#Házi-fájdalomcsillapítás
2018. febr. 26. 11:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, elfelejtettem írni, hogy - TABLETTÁK NÉLKÜL!
2018. febr. 26. 11:34
 2/13 Libers Pertz ***** válasza:
40%
'Gyógynövény'
2018. febr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Fejfájásra jó a feketekávé+bele valódi citromlé.

(Íze elsőre furcsa és szokatlan, de a gyógyszernek nem is kell jóízűnek lenni. Amúgy íze megszokható.)

2018. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Esetfüggő, de nálam meleg fürdő és diétázás a hasfájásra, friss levegő és sok víz, esetleg hideg borogatás a fejfájásra nagyon bevált. Ha alacsony vérnyomás miatt fáj valakinek a feje, jó lehet a kávé, tea is. Ja és az alvás is sokszor hasznos, ha éppen megteheti az ember.

Szeretem a gyógyteákat is, aszerint kiválasztva, mi okozza a tüneteket (ha van róla sejtésem).

Az izületi fájdalmakról nincs tapasztalatom.

2018. febr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Fejfájás: igyekszem megkeresni az okát, ami sokminden lehet, pl. nem ettem, eszek, folyadékhiány - inni, fáradt vagyok, pihenni, stresszes vagyok, megnyugodni, alacsony vérnyomás- nekem legtöbbször ez, kávé kóla vagy tea.


Hasfájás, köménymagos tea, vagy menta tea.

2018. febr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezek jók... Köszönöm.
2018. febr. 27. 10:12
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Dieta.. Napi 1 ora seta.. Nalam bevalt

Bar fejfajos nem vagyok de ha megis kisetalom... 47 evesen gyogyszer nelkul elek

2018. febr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Phantunnel ***** válasza:
100%
Fejfájásra én aludni szoktam, sosem veszek rá be gyógyszert, mire felébredek már nem fáj.
2018. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igyál legalább napi 2 liter vizet, teát, limonádét, szörpöt vagy bármit amiben nincs olyan sok cukor és lehetőleg nem szénsavas. Először szokatlan mind fizikailag, mind szellemileg hozzá szokni, hogy folyton iszol, de 1-2 hét elteltével már az lesz a furcsa, ha nem így csinálod. Lehet venni ezeket az újfajta kulacsokat, legyen nálad egy.
2018. márc. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10%
"bézbózütő" :)
2018. márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!