Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Honnan lehet tudni már egy...

Honnan lehet tudni már egy reiki tanfolyam elkezdésekor, hogy nem kontártól tanul az ember? Honnan tudom ezt lemérni, hogyan bizonyítja ezt be az oktató?

Figyelt kérdés
Most jelentkeznék tanfolyamra és nem akarok fölöslegesen kidobni egy rakat pénzt.
2010. jún. 9. 14:19
 1/3 anonim válasza:

sajnos neked kell eldöntened, hogy kontárnak látszik-e vagy sem. azt nézd meg, hogy ő mennyire tűnik egészségesnek, kiegyensúlyzott embernek. ha szarul néz ki az illető, akkor tuti kontár, hiszen azt kell(ene) tanítania, hogy te hogyan lehetsz egészséges, hogyan érezheted jól magad a bőrödben.

bízz a megérzésedben. ha elmész a tanfolyamra, de úgy érzed, valami nem stimmel, állj fel, és gyere el onnan. van sok jó tanár, akihez érdemes elmenni, és van olyan, akinél tényleg csak kidobod a pénzt.

2011. jan. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mielőtt elmennél tanfolyamra, kérdezz rá az élő tanátadási vonalára a mesterednek.

Fontos szempont lehet, hogy mennyire gyakorlott milyen tapasztalatai vannak... Kérdezd meg mióta gyakorolja a módszert, mennyit használja, milyen tapasztalatai vannak...


Érdemes azt is megkérdezni, mennyit foglalkozik a tanítványaival, tart e gyakorlásokat, van e lehetőség ismételni, kérdezni..


Egyébként jó szívvel ajánlom a Magyar Tradicionális Usui Reiki Egyesület mestereit:

[link]

2011. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
kérdezz a tanártól valami ilyesmit: "Hogyan néz ki egy reiki oklevél?Megnézhetem az okleveleidet?" az én reiki tanárom Piros Kata Egyből megmutatta az okleveleit.Ajánlom őt, nagyon jó tanár.
2011. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!