Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ti hisztek a természetgyógyász...

Ti hisztek a természetgyógyászatban? Ez eléggé meggyőző, nem?

Figyelt kérdés
Én voltam egy természetgyógyásznál, aki bemérte az állapotomat egy készülékkel, amit a kezem különböző pontjaira helyezett. Az eredmények alapján olyan dolgokat mondott, amik tényleg igazak rám. Például, hogy magamban tartom a dolgokat, nem beszélem ki magam. Sokat agyalok. Vagy ivás után pár perc múlva már menni kell WC-re. Azt is kiderítette, hogy fejbőr-problémáim is vannak, pedig ez abszolút nem látszik, csak nagyon közelről. A másik az az enyhe gerincferdülésem, amit szintén kiderített. Elején én is szkeptikus voltam a témával, de ez azért meggyőző a számomra. Csak nem lehet, hogy véletlenül jött rá mindenre, vagy? Nektek mi a véleményetek?

2018. máj. 2. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Oszt mennyibe fájt ez neked?
2018. máj. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind igaz rám is :D

Szóval nem, nem meggyőző.

Kb. mint amikor a jósnő olyanokat mond, hogy "Nehézségek jönnek az életedbe" A rokonságban valaki rosszat kíván neked." Blabla...

2018. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Anyukámat az ablak elé állította, és mondta neki, hogy a bal veséjében vesekő van, de nem fog gondot okozni, mert be van ékelődve. Anya elment dokihoz... És tényleg így volt. Na EZ már meggyőző. Ha nem anyám mesélné, el se hinném.
2018. máj. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
A jósláshoz hasonlóan ez tulajdonképpen a kivételesen jó megfigyelőképességgel rendelkező emberek "tudománya", akik felismernek egészen apró jeleket, a kliens finom reakcióit és ezekből a klasszikus orvoslás számára lényegtelen, tárgyszerűen megfoghatatlan jelekből következtetnek. Persze itt is számolni kell egy nagy szürke zónával, de ha valaki lelkiekben már kötődik, akkor az sokszor többet számít, mint a tárgyilagosság.
2018. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%

Ez a készülékesdi elég gáz... Mi köze a természethez és a gyógyászathoz? Elárulom: semmi.

Ellenben léteznek olyan emberek akik többlet képességekkel és/vagy tehetséggel rendelkeznek, és képesek segíteni gyógyítani. Vannak füvesek, akik jó anyagot tudnak adni, ha valami bajod van (valós tapasztalatom van), vannak energetikusok (bioenergiások, radiesztéziások) akik meg tudják mondani hol van bajod, némelyik energetizálással tud segíteni is (konkrét ismerősöm van aki ezzel foglalkozik), ott vannak a reiki-sek, az is egy működő dolog (csinálom, saját tapasztalatom van), aztán vannak a látok, na ők egy más kategória, mert sok a kókler, de tudok olyat, aki rádnéz, megfog/megérint és elmondja a konkrét életedet durván (Hajdú Laurát keresd a neten), és megmondja min változtass.

Gépi dolgokról is van tapasztalatom, egy orvos ismerősöm foglalkozik vele több kevesebb sikerrel. Biorezonancia gépeknek hívják ezeket, már eleve belefeküdni is érdekes tapasztalat (sok ember lát dolgokat közben, amit amúgy nem), de ő is azt mondja, hogy a gép csak egy eszköz, ha nem lenne 30 év tapasztalata az emberek gyógyításában, szart se érne. Ő egyébként izomból tolja a homeopátiát (természetgyógyászat az is), és működik, a családomat így kezeljük, kémiai gyógyszerhez ritkán nyúlunk.

De mindezeket figyelembe véve, 90%-ban minden betegség lelki eredetű, ajánlom figyelmedbe a biologikásokat [link] és a szerv atlaszukat.

2018. máj. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amit leírtál mind olyan dolog ami sokakat érint, könnyű beletrafálni, meg vannak dolgok amiket látni alapból az embereken, abból is sokmindent le lehet.


A hiszékenységen alapulnak ezek, mint az ezo tv is.

2018. nov. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen biotezonanciás állapotfelmérésen. Baromságot állapított meg, meg is mondta rá a megoldást. Én meg elmentem orvoshoz és jéé nincs semmi olyan amit az a hülye mondott csak gluténérzékenység. Kerulendőek… hidd el.
2023. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!