Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fültágító kivétele után, ha...

Fültágító kivétele után, ha nem forr teljesen össze a lyuk, sebesítés?

Figyelt kérdés

Na haló! 10 milis fülesem van kb 6-7 éve, egyszer már kivettem akkor 2-3 milis lyuk maradt a helyén...végülis visszaraktam, mert hiányzott és csak a normie ismerőseim biztatására váltam meg tőle, most viszont saját elhatározásból szeretném végleg elhagyni ( :'( ). Amikor pár éve kivettem és láttam, hogy nemigen akar teljesen összemenni, arra gondoltam valami forró cuccal megégetem és az a gyógyulás során majd összehúzza.

Na és akkor olvasom itt 1-2 helyen, hogy a szakavatott összeforrt fülű kollégák és kolleginák sebesítést javasolnak. Érdekelnének a módszerek, illetve nem érdekelnek a témában nem érintettek véleménye.


Namaste

22/L



2018. júl. 31. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
De ossze lehet varratni nem faj es szep lesz miert kell sebesitenu?
2018. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát most amiatt a pici lyuk miatt ami marad nem akarok sebészeti beavatkozást. Persze ha más mód nem lesz, kénytelen leszek, egyelőre érdekelne meg tudom-e oldani házilag.
2018. júl. 31. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!