Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gyakran fáj a hátam (gerincem)...

Laci275 kérdése:

Gyakran fáj a hátam (gerincem). Érdekelne a mágneses deréköv. Használt már valaki ilyet? Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

2018. szept. 16. 06:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez egy relatív dolog. A derekad ki kellene vizsgáltatni az ortopédián és utána lehet dönteni a terápia formáján. Én elmennék egy tapasztalt csontkovácshoz is, ahol megbeszélném a teendőket.
2018. szept. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Annyira segit mint a dufálás a forgalmi dugó megszüntetésén, az első jol irja doki majd a többi dolog.
2018. szept. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

A mágnes CSAK a vasra, mint fémre hat, az emberre nem! A mágneses ez-az csak arra jó, hogy aki forgalmazza, az megszedje magát a son buta ember kárára.

Ha valami bajod van, akkor menj orvoshoz és ne ilyen hülyeségektöl várj javulást!

2018. szept. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

3-as! Vasmeberről (Iron Man) még nem hallottál? A vérben is jó sok vas van.


Ha olyan weboldalon jársz, ami csodálatos eszközöket is szereket hirdet eladásra, nézd meg a hozzá fűzött kommenteket, ajánlásokat. Ha egyet is találsz, amiben fényképpel ellátva valaki azt írja, húsz évig járt orvostól orvosig, s amióta xxx dolgot használja, minden panasza megszűnt, visítva röhögj, mennyire átlátszó a csalás.

2018. szept. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 De La Cruse ***** válasza:

Hagyd.

Semmi értelme.

Gerinctorna naponta az tényleg használ és olcsó.

A mágnesekkel nem spórolod meg a megfelelő mozgást.

2018. szept. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

" A vérben is jó sok vas van."


Tévedés, a vérben NEM vas, hanem VASVEGYÜLET van, amit nem vonz a mágnes! (Próbáld meg a vasrozsdát mágnesezni.

AZ Iron man meg csak mese!

2018. szept. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

A teljesség igényével: igen, tényleg vasvegyület található a vérben, amire más értelemben hat mágnes. Az időben változó mágneses tér a testben található ionokra hat(hat), ami viszont elhanyagolható. Azt azonban (minthogy nem ástam bele magam) nem tudom, hogy milyen mágneses mezőt indukál az a ketyere.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, a tudomány jelenleg nem tudja, miként hat (ha egyáltalán hat) nem elhanyagolható mértékben a mágneses tér a szervezetre, bár a bizonyítékok zöme a semmilyen hatást támasztja alá.

2018. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hallott már valaki az iránytűről, mobiltelefonról?

Ezek mágneses, elektromágneses elven működnek.

2018. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha hiszel benne, biztos segít. Először keress egy olcsót vmelyik kínai oldalon, de a méretet jól válaszd ki s akkor megtapasztalod a kedvező hatását...
2018. szept. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szept. 19. 21:01-es: és ennek mi köze valaki derékfájásához????
2018. szept. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!