Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Alternatív gyógyítás

A kérdés

Saját vér visszajuttatása injekcióval. Hatásos - e? Van vkinek tapasztalata?

Immunrendszer javításra kapnám orvostól.

Keress kérdéseket hasonló témákban: sajátvér terápia, orvos, kezelés, immunrendszer

2018. okt. 31. 15:58  Privát üzenet  

A válaszok
Én eddig erről csak térd problémak kapcsán hallottam. Náluk jól bevalt. Gondolom más problémára is jó lehet. Ártani biztos nem árt. Úgyis a saját veredet kapod meg és nem egy idegenét.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. okt. 31. 16:04 Privát üzenet
Gondolod, kiszívják, valamit belekevernek, majd visszanyomják?

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. okt. 31. 16:14 Privát üzenet
Magaslaton le kell venni, majd otthon vissza. Vérdoppingként ismert. Ha a sportolóknak jó, neked is az lesz.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. nov. 6. 22:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van valakinek tapasztalata Laminine (őssejt tabletta) használatával kapcsolatban? Eléggé szkeptikus vagyok. A többiről lent.
Van valakinek tapasztalata a MATRIX DROPS-okkal kapcsolatban?
Van valakinek tapasztalata a Redupetin krém hatásosságáról? Bőrelszíneződésre ajánlják.
Ezüst kolloid, arany kolloid -használata, bárkinek bármilyen tapasztalata?
Van valakinek tapasztalata Tihanyi Tamás/ Nap egészségcentrum/ gyógyításával kapcsolatban?
Használt már valaki Zafír organikus termékeket? Én a Máriatövis kapszulát szeretném kipróbálni, hátha van valakinek tapasztalata vele

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Alternatív gyógyítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!