Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata idegfájdalommal gyógyvizekben, termálfürdőkben?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy esetleg segíthet. Ez tényleg így van? Ha igen, milyen hol/típusú víz megfelelő?

2018. nov. 1. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:

A fájdalom ellen van javaslatom, igaz nem gyógyvízzel kapcsolatos. Mivel betöltöttem a 70. évemet, nem poénkodásnak szánom a hozzászólásom, hanem tapasztalataim alapján javasolom, a mágneses hatás kipróbálását. Nem a hirdetésekben javasolt, igen drága elektronikus kütyüket javasolom, hanem egy régi, használaton kívüli (pl. elromlott) számítógép winchesterből (HDD) kiszedett neodimium mágnest kell zsebre vágni, vagy alsóruha zsebében (a testhez közel) tartani. (A fiatalok tudják, miről van szó.) A mágnes alkatrész kis méretű pár négyzet centiméteres, hatása viszont az emberi testben hasznos hatásokat fejt ki (mint a mágneses lepedők, takarók, térdpántok, fülbevalók, gyűrűk, stb.), nálam egyértelműen bevált.

Koromnál fogva (>70) itt-ott már eléggé fájtak az ízületeim, amióta az ingem, vagy a nadrágom zsebében tartom a mágnest (esetleg itt is, ott is a mágneseket), gyakorlatilag panaszmentes vagyok!

Tudom, nehezen hihető, mert hajlamosak vagyunk csak a hókusz-pókuszokkal körített, meg jó drágán forgalmazott eszközökben hinni, pedig a lényeg a mágneses hatásban (!) van. A javasolt mágnes igen nagy mágneses hatással rendelkezik, ráadásul sok elfekvő eszköz van (különösen, ahol fiatalok is élnek a családban), amiből a mágnes egyszerűen (gyakorlatilag ingyen) hozzáférhető. (Készítettem medált is ilyen mágnesből, de nem célszerű a testtel a közvetlen érintkezés, a fém miatt. Egy ing zseb is tökéletesen megfelelő.)


Szívbetegeknél, pacemakerrel rendelkezőknél nem szabad alkalmazni ÍGY a megoldást, befolyásolhatja a szívritmus szabályozó áramkör működését!

2018. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!