Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Citromfü teát ihatok, ha napi...

Citromfü teát ihatok, ha napi fél tabletta 0,25 mg-os Frontint szedek?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 8. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A napi fél tabletta frontin olyan mint három napos hullának a sokkoló, a tea viszont olyan, mint ugyanannak a hullának a kedves ébresztgetés.
2019. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor igen vagy nem?
2019. ápr. 8. 17:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha egy háromnapos holttestet lesokkolózol, és nem kel fel, akkor mit gondolsz, a gyengéd ébresztgetés gondod okozhat neki?
2019. ápr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*gondot
2019. ápr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Így már értem, köszönöm
2019. ápr. 8. 17:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a frontint mert semmire nem jó csak álmosít. A tea sem fog megnyugtatni de legalabb finom.
2019. ápr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azon vagyok, csak sajnos nem tudom egyről a kettőre, mert antidepresszáns elhagyásához nagyon sokat szedtem aztán mikor el akartam hagyni hirtelen akkor fájt mindenem izmom, rettenetes hasgörcseim voltak, nem tudtam gondolkodni rendesen, teljesen zavart voltam szóval folyton próbálok kevesebbet, meg egy-egy napot kihagyni, ilyenek... de szörnyű így is, bár sose kezdtem volna el
2019. ápr. 8. 22:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor a körömreszelő a te barátod. Minden nap egy picit többet kell lereszelni belőle, úgy fogy az adag. 😉 Dmben vsgy rossmanban van egy herbária nyugtató teakeverék. Az jobban hat mint a citromfű. Az íze viszont nem valami ferheteges.
2019. ápr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyen antidepit szedtél?
2019. ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bizony.. bár sosem kezdted volna szedni. Mindenképp hagyd abba a frontint is!!!
2019. ápr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!