Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Alternatív gyógyítás

A kérdés

Citromfü teát ihatok, ha napi fél tabletta 0,25 mg-os Frontint szedek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: citromfű, nyugtató

ápr. 8. 15:53  Privát üzenet  

A válaszok
workdev nevű felhasználó válasza:

A napi fél tabletta frontin olyan mint három napos hullának a sokkoló, a tea viszont olyan, mint ugyanannak a hullának a kedves ébresztgetés.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont ápr. 8. 16:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tehát akkor igen vagy nem?

# 2/10Időpont ápr. 8. 17:07 Privát üzenet

Ha egy háromnapos holttestet lesokkolózol, és nem kel fel, akkor mit gondolsz, a gyengéd ébresztgetés gondod okozhat neki?

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont ápr. 8. 17:11 Privát üzenet

*gondot

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont ápr. 8. 17:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Így már értem, köszönöm

# 5/10Időpont ápr. 8. 17:14 Privát üzenet
Hagyd abba a frontint mert semmire nem jó csak álmosít. A tea sem fog megnyugtatni de legalabb finom.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont ápr. 8. 17:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azon vagyok, csak sajnos nem tudom egyről a kettőre, mert antidepresszáns elhagyásához nagyon sokat szedtem aztán mikor el akartam hagyni hirtelen akkor fájt mindenem izmom, rettenetes hasgörcseim voltak, nem tudtam gondolkodni rendesen, teljesen zavart voltam szóval folyton próbálok kevesebbet, meg egy-egy napot kihagyni, ilyenek... de szörnyű így is, bár sose kezdtem volna el

# 7/10Időpont ápr. 8. 22:21 Privát üzenet
Akkor a körömreszelő a te barátod. Minden nap egy picit többet kell lereszelni belőle, úgy fogy az adag. 😉 Dmben vsgy rossmanban van egy herbária nyugtató teakeverék. Az jobban hat mint a citromfű. Az íze viszont nem valami ferheteges.

# 8/10Időpont ápr. 9. 10:00 Privát üzenet
Milyen antidepit szedtél?

# 9/10Időpont ápr. 9. 10:06 Privát üzenet
Tűzházi Janika nevű felhasználó válasza:

Bizony.. bár sosem kezdted volna szedni. Mindenképp hagyd abba a frontint is!!!

A válaszíró 19%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont ápr. 13. 08:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A "Normál vérnyomás" nevű tablettát próbáltátok már?
A cerucal tabletta jo a virusos hanyinger es hanyas megelozesere is?
Citromfű, orbáncfű és hasonló hatású gyógynövények. Hosszú távon gyógyitanak? Kérdés lent.
Milyen természetes nyugtató, enyhén altató tabletta van? Valamiért a citromfű nem jön be.
Ugyanolyan hatása van a grapefruit mag olaj cseppeknek és a tabletta formában kapható grapefruitmag kivonatnak?
Dr. Chen Valeriana Max + Citromfű + Magnézium + B6-vitamin tabletta, kinek mi a tapasztalata, aki használta?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Alternatív gyógyítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!