Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A GYÓGYÍTÓ KÓD-al gyógyult...

A GYÓGYÍTÓ KÓD-al gyógyult már meg valaki?

Figyelt kérdés
2019. jún. 6. 15:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja pl. sok esetben a gyógyszerek.
2019. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Igen, én használtam és használom! Már anyukámon és a gyerekeimen is próbáltam és sikert értem el! Pedig édesanyámnak nem is mondtam, hogy kódolok rá és így is hatásos volt. Igaz, nagyon akartam és szeretettel akartam, hogy meggyógyuljon, teljes szívemből és sikerült.
2019. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12-es! Nagyon köszi, hogy írtál! Örülök és akkor én is megpróbálom.
2019. jún. 20. 20:15
 14/15 anonim válasza:
100%

Igen, határozottan állíthatom, hogy a gyógyító kód és szeretet kód működik. Meggyógyítottam egy rákos anyajegyet. Elsorvadt, leesett, alatta alig látszódó nyoma maradt, de az is szépen eltűnik. Nem egészen másfél hónap alatt. Minden nap 3-szor kódoltam. Teljes átéléssel, zenére és vizualizációval. Elképzeltem, hogyan fog eltűnni ez a ronda nagy anyajegy. És úgy is lett, ahogy elképzeltem. Hihetetlen, de IGAZ!!!

Ajánlom mindenkinek, próbálja ki, kitartás, türelem, HIT !!!

2019. okt. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 valmer válasza:
77%
Kíváncsi lennék,hogy valakinek sikerült e pozitív változást elérni a könyvben alkalmazotakkal....
2020. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!