Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hullik a hajam 2 hónapja. Nem...

Hullik a hajam 2 hónapja. Nem tudom mit válasszak a széles kínálatból. Mi vált be nektek hajhullásra?

Figyelt kérdés

Csak olyat ajánljatok amit tényleg próbáltatok és bevált. Dercos ampullát már próbáltam. Sajnos nem használt. A revalid kapszulától meg fájt a gyomrom, így azt nem tudom szedni.

(Nő vagyok)



2019. júl. 2. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Életmódváltást.


Persze de jó lenne, ha az iylesmi megoldana minden gondot. De ezek KIEGÉSZÍTŐK.

2019. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Orvost, első körben háziorvos aztán bőrgyógyászat, belgyógyàszat, fogászat

Hirtelen kezdődő hajhullásnak az esetek nagy részében egészségügyi oka van, ami lehet egy szimpla bőrfertőzés, fogászati gond, kismillió egyéb dolog, de akár rákos megbetegedés is

2019. júl. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
A másodiknak igaza van. Én is mindenfélét kipróbáltam, de szinte semmi sem hatott. Orvoshoz mentem és kiderült, hogy vashiányos vagyok. Azóta szedek vasat és a hajam se hullik. 🙂
2019. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A kérdésre várnék válaszokat. Napkeleti bölcseletekre most nincs szükségem. Nem vagyok már kislany el tudom dönteni mikor menjek orvoshoz! Nem vagyok vashiányos. Aki meg egyből a rákot emlegeti elmehet a saját fenébe de komolyan!
2019. júl. 2. 20:39
 5/10 A kérdező kommentje:
Milyen életmódra kéne váltanom???? Mi a gond a mostanival????
2019. júl. 2. 20:39
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a Forcapil használt már nem egyszer. Nyilván nem vagyunk egyformák, de nekem bevált. Varga (zöld) hajcseppet is használok, nekem muszály, mert örökletes hajritkulásom van valószínűleg. Sok sikert!
2019. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ma felírt a háziorvos alpicortot majd meglátjuk. Ha nem jön be kipróbálom a forcapilt. Meg leküldött laborra. Féléce minden oké volt, nem hiszem, hogy nagyon változott volna. Majd kiderül. Köszi a tippet.
2019. júl. 3. 18:33
 8/10 A kérdező kommentje:
Kiderült én is vérszegény vagyok. Nem örültem még így leletnek. :) Végre meg van az ok.
2019. júl. 12. 15:38
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Na ugye, csak el kellett menni orvoshoz...
2019. júl. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem emiatt mentem, de ha már ott voltam elmondtam. Szerencsére elküldött laborba és kiderült. Nem gondoltam hogy ez a gond az utóbbi években még műtét után sem voltam vérszegény

Jó hogy csak ezca gons mert hajhullás okát megtalálni olyan mint tűt keresni a szénakazalban. Semmi kedvem nem lett volna orvosról orvosra járni remenytelenül.

2019. júl. 12. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!