Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Maszírozni idegbecsípődést...

Asddasasdasdasdasd kérdése:

Maszírozni idegbecsípődést szabad?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom hogy amíg gyulladt meleg addig nem lehet és csak mikor gyógyszerrel lement a gyulladás akkor lehet.

Erősítsetek meg mert nem vagyok benne biztos.



2019. júl. 4. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem és nem! Orvost, de minél hamarabb!
2019. júl. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Maximum magadnak, óvatosan, finoman nyomkodni, te érzed. Nekem a környező izmok átdörzsölése, ezzel ellazítása segített a fájdalmon, de orvoson kívül máshoz nem mentem, tehát masszőrhöz, csontkovácshoz ilyenkor nem mennék.
2019. júl. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Isten ments! Legjobb szándékkal is csak ártani lehet vele! Gyógyuljon meg, utána érdemes szakemberrel kezeltetni (itt kineziologusra, gyogymasszőrre és csontkovácsra gondolok max, nem sima relax masszőrre).
2019. júl. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem lehet masszíroztatni, amíg be van gyulladva! Voltál dokinál? Neked hol csípődött be? Én is jelenleg ettől szenvedek!
2019. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!