Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kohoges csillapito egyutt...

Evi1199422 kérdése:

Kohoges csillapito egyutt antibiotikummal?

Figyelt kérdés

Hello! Azzal kezdenem angliaban elek, es tudni illik itt sajnos 0 az orvosi ellatas.az 5 honapos kis fiam elkapott egy olyan virust ami szornyu fullasos hurutos kohogessel jar legtobbszor kihánnya az ételt is elso napokban elvittem az orvoshoz, nem adott semilyen gyogyszert azt mondta majd elmulik….. de egyre csak kohogott igy bevittem a surgossegire ahol nagy nehezen felirtak neki az amoxicillin nevu antibiotikumot adom neki kb 3 napja és holnap az utolso adag… es semmit sem javult hozattam magyarorszagrol az ambroxol egist 3 mg

De nem merem neki adni igy hogy az antibiotikumot kapta, valaki ismeri a 2 gyogyszert? Es tud nekem tanacsot adni hogy adhatom- e neki az uj gyogyszert és hogy mennyire hatasos ha adhatom is? Nagyon ketsegbe vagyok mar esve :( mindenkepp vissza viszem az orvoshoz holnap de en mar az itteni orvosokban nem bizom sajnos :( kerlek ha tudsz nekem valami ertelmes magyarazatot, vagy tanacsot adni megkoszonnem!!!!!



máj. 15. 23:40
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Az ambroxol teva is 2 éves kor alatt CSAK orvosi javallatra szedhető. EZ a fajta nyákoldó szedhető antibiotikum mellett is, én mégis exápolónőként (bár dolgoztam gyerekekkel, de 3 év alattiakkal sosem) azt javasolnám, ami az első linken van, hogy keress alternatív utat a köhögés csillapítására, ahogy ott írják. Egyszerűbb, ha az ágy fejét emeled meg, hogy ne legyen a baba vízszintesen, pont úgy, ahogy ott is olvashatod.

máj. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!