Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a manóért fáj ennyire?

Mi a manóért fáj ennyire?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete de lehet 1.5 leginkabb evés után nagyon feszít a gyomrom,vagy szorít meg se tudnám határozni.Mintha felfele a mellkasomnak is nyomja annyira ijesztő.Vérnyomást mértem az jó volt,de ez a satu érzés ijesztő,ilyenkor a levegő vétel is olyan furcsa.Már a gyomorrák is eszembe jutott,mi a franc ez?Mit csináljak?
jún. 11. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Inkább valami ételallergiára tippelnék. Első körben fordulj a háziorvoshoz, az ő dolga eldönteni, hogy milyen szakorvoshoz küld tovább.
jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De milyen ételallergia okoz ilyen gyomorfajdalmat?Merre induljak?Lehet te is tudod de a háziorvosok mostanában nem a leg....hogy is mondjam.Segítőkészebbek
jún. 11. 16:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább reflux lehet
jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csecsemőknél pl. tehéntej fehérje allergia okozhat refluxot. De sima laktóz intolerancia is okozhat ilyen tüneteket. Kicsi probléma is tud nagyon fájni.


Sajnálom, ha ilyen a háziorvosod (az enyém normális és tök segítőkész). Nem tudom, hogy ebben az esetben merre indulhatnál.

jún. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem sikeresen rá is paráztattam magam mert a googlw ugye a barátunk.
jún. 11. 17:08

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!