Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bélféreg kikúrálásában a...

Bélféreg kikúrálásában a fokhagymakapszula is segíthet?

Figyelt kérdés
Holnap megyek gyógyszert íratni, de olvastam a fokhagyma jótékony hatásáról is. Ám én nyersen sajnos képtelen vagyok megenni, iszonyatos hányingerem van tőle. :( Kapszulaformátumban is érne azért valamit vagy úgy nem?

2014. júl. 30. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább a gyógyszer. A gyógyszer 100%, hogy elpusztítja a férgeket, a fokhagyma vagy igen vagy nem. Ha megveszed a fokhagyma kapszulát és nem hat, utána úgyis orvoshoz kell menni és gyógyszert íratni, de te tudod meddig szeretnél még férgekkel élni.
2014. júl. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

persze, mint mondtam, íratok gyógyszert :)

csak mondom hátha más is segít mellette, vagy a későbbiekben is akár megelőzni vele, hogy újra előjöjjenek.. mert sajnos én hajlamos vagyok rá :(

2014. júl. 31. 08:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!