Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hidegen sajtolt olajat istom...

KurunczyAttila kérdése:

Hidegen sajtolt olajat istom minden reggel! Az lenne a kerdesem ha ra 5 percre kavet iszom az semlegesiti?

Figyelt kérdés
2019. aug. 12. 05:58
 1/9 anonim ***** válasza:
a mit?
2019. aug. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Oliva olajat?

Miért iszod?

Én is szoktam inni, csak kiváncsi vagyok Te miért?

Kávénak nincs köze hozzá, ha az endokrinológiai hátterét kérdezed, a kávé másra hat.

2019. aug. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kendermagolajat iszom! Nagyon egeszseges! Koszonom a valaszt
2019. aug. 12. 16:50
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazabol szorgalmasan megiszom minden reggel ehgyomorra es nem akarom hatastalanitani mar ha lehet pl ha raiszom a kavémat reggel!
2019. aug. 12. 16:57
 5/9 Babybogyo86 válasza:
Szerintem fèl óràt vàrj azzal a kv-val. Ennyi idő kell az olajnak, hogy felszívódjon a szervezetben. 😉
2019. aug. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Sztem f..sni fogsz.
2019. aug. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

"Kendermagolajat iszom! Nagyon egeszseges!"

Igeeeeen? Én ebben nem lennék olyan biztos. Az olajok görcsbe rántják a Vater Papillát, és nem tud ürlni az epe. Abban mi az egészséges? Az olajok a bélben polimerizálódnak. Abban mi az egészséges?

Figyelj, pajti, te férfi vagy/leszel. Tehát racionálisan, logika mentén gondolkozol. Akkor légy oly kedves, gondolj bele, hogy az évmilliók üllőjén kovácsolódott emésztőrendszered mi a túrót kezd holmi 46 éves divattal?

2019. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elárulom neked hogy a kender olyan régota az ember leghasznosabb növénye amiota ember az ember! Ennek járj utána azért a biztonság kedvéért
2019. aug. 17. 08:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Abbiza meglehet. Csak éppen nem sajtoltak olajat belőle, hanem a rostjait használták. S főleg nem főzet/sütöttek vele, mint manapság az étolajokkal.
2019. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!