Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Próbáltatok mosógépben termész...

Próbáltatok mosógépben természetes port használni önmagában, pl szódabikarbónát?

Figyelt kérdés

Milyen régóta alkalmazod, volt-e hátránya,

vagy csak előnye?

Nem teszi tönkre a mosógépet a szódabikarbóna? (És önmagában is lehet-e?)

Aki próbálta már tisztán szódab-val helyettesíteni a vegyszert / bolti mosóport, milyen arányban alkalmazta, és önmagában, vagy keverve, milyen keverésben és mi mással összekeverve?



2021. jan. 23. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
A szódabikarbónának nincsen tisztító hatása, de megszünteti a mosógép gyomorégését.
2021. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én rendszeresen használom tisztításra a szódab-t, de azt még nem tudom, hogy mosógépbe is megfelelő-e.


Tudnál érvelni is, végtelenül kedves, korrekt, erkölcsi magasságokba a fejedet beleverő mélységesen tisztelt előző édes-bédes kisangyalkám ögyölő bögyölő cukorfalatka?


Elnézést, ha nem vagyok elég kedves -pedig, látod, igyekszem-, de midjárt hasra is esem előtted, mert olyan rendkívül mélyen szántóan érveltél a számodra nagyon viccesnek hitt válaszod által.

2021. jan. 23. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mosószódát használok, öblítőként ecetet, pár éve. Semmilyen hátrányt nem vettem észre, a ruhák tiszták lesznek, a mosógépnek nincs semmi baja.
2021. jan. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. jan. 25. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!