Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Slim 40 Fogyókúrás italporról...

Slim 40 Fogyókúrás italporról vélemények?

Figyelt kérdés

2021. márc. 31. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
'Ahogy egyetlen étrend-kiegészítő, úgy a Slim40 sem csodaszer, azonban az étkezések előtti, bő vízzel történő napi háromszori fogyasztása, összetevőinek köszönhetően segít téged a diétádban. A rendszeres testmozgás és a cukortartalmú élelmiszerek csökkentésével hamarabb élvezheted a végeredményt!'
2021. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

A Slim 40 egy zárt kereskedelmi láncban kapható termék, ezért jár hozzá ingyenes személyes tanácsadás és kúravezetés is. Vagyis mindenképpen kell válassz magadnak egy embert aki által megvásárolhatod a terméket a hivatalos webshopból. Ez az ember köteles neked mindenben segíteni, minden kérdésedre választ adni.

Lehetőleg olyan embert keress, aki már maga is sikeresen használta a Slim 40-et. Valószínűleg neki már van egy nagyobb csapata, akik ugyancsak kipróbálták és használják a terméket. Beszélgess velük, kérdezősködj, nézd meg, hogy milyen tapasztalataik vannak.

Sokkal jobban jársz, mint itt a GYK-n kérdezősködni idegen emberektől.

2021. ápr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Fosatáson alapul, és jól tönkreteszi az emésztőrendszeredet. Kiváló eszköz a jo-jo-effektushoz.
2021. ápr. 5. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Isten ments ezektől a fogyasztó szerektől. Ha fogyni szeretnél 70% egészséges étkezés (kerülendő: cukor, fehérliszt, cukros üdítők) 30% mozgás.

Pénz kidobás és átverés a fogyasztó italpor.

2021. ápr. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez tuti bio....
2021. ápr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 framina válasza:
72%

Van még aki hisz ezekbe xarokba? Én pl dietetikus tanácsára diétázom, napi 3x eszem, a pulyka és csirke, illetve a fehér része a disznónak, mint pl a karaj van az étrendembe. Zsirozádt, ilajozást elhagytam, fehérlisztet szintén, kenyér féléket szintén, tele van haszontalan ch val, amitöl rohadt gyorsan éhes leszel. A kekszek, még esetleg talán a detki cukormentesei jönnek szóba. Gprög joghurt, zott 0%os gyümölcs joghurtok, msgvakksl a rostok miatt...ugyanis az is kitaksritja a bélrendszert. Stb stb. És rohadt sok nyers zöldség, saláta, sovány sajtok, cottage cheese. Ne tévesszen mdg senkit a ch csökkentett kenyérfélék alacsony ch értéke, zsirral van pótolva a ch, tehát nem xartunk a kutba csak mellé, és belepöcköktük. Egyszerübb kenyér nélkül lenni, egyél helyette salátákat, diétás tésztákat. El is felejtheted a kenyereket. Én már a csirkepaprilásomhoz sem eszek kenyet, igaz, nem is használok csak egy mokkáskanálnyi kókuszolajat. Magyarán, ne a csodaszaroktol várj csodát, hanem az akaraterödet vesd be, keress motivációt. A könnyü út mindig a legnehezebb hosszu távon. Nem 1 hónap alatt akarj 10 kilót lefogyni, mert 1, ugy fogsz kinézni mint ehy sharpei kutya,2, amit leadsz, két hét alatt vissza is jön, jojo...én most diétázom, napi 1300 ckal, letettem a cigit, mindennap sétálok 4,5-5 km t, vagy csak addig megyek amig a 200 ckal le nem sétálódik. Futogépet használok, izomlazitásra pedig vibro shapert a kettö együtt nagyon jó.

Ne fogyókurézz...válts életmódot. Hidd el, ez a leghatékonyabb módszer.

Én akkor se vennék ilyen xarokat ha nekem fizetnének sem. Szerintem ezeknek a nagy része a placebo elvén müködik.

Bocsánat ha hosszu voltam, de tényleg elszomorit hogy még mindig vannak akiket be tudnak huzni a csőbe.

2022. máj. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Átverés! [link]
2023. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!