Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A rozmaringtea segit a menstru...

A rozmaringtea segit a menstruáció előrehozásában?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem.


A női nemi ciklust bonyolult hormonok még bonyolultabb rendszere irányítja. Egy kis tea vagy citromlé ezt baromira nem tudja megváltoztatni.

2010. aug. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ugy lenne legegyszerübb elöre hozni hogy megfogod oszt odaviszed. amugyis minek vinnéd elöre, hogy mindenki lássa?
2010. aug. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
58%
szia. segít. nekem 14 napot késett és olvastam neten hogy igyak rizmaring teát késő délután és este 2 kávés kanált leforráztam tettem hozzá egy kis mézet ittam 3-4 napig és megjött. ajánlom:)
2010. aug. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

10:28


arra nem gondoltál hogy lehet akkor is megjött volna ha nem iszol semmit?????

2010. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Végülis lehetséges, hogy iszom a rozmaringteát, és előbb-utóbb megjön, aztán jól megnyugtatom magamat, hogy csakis a teától jöhetett meg...


Kis biológia: a havi vérzés a tüszőrepedés után 12-16 nappal következik be, akár teázik az illető, akár nem. Ezt hívják luteális fázisnak, aminek a hossza egyéni, de egy nőnél rendszerint állandó. A havi vérzés akkor késik, ha a tüszőrepedés is késett előzőleg, a kettő ugyanis összefügg.

2010. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ajánlom az AVIVA tornát.nekem bevált.Alexandra kiadó
2010. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ok nélkül nem ihatják a terhesek, szóval biztosan van hatása!
2011. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!