Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hol kapni igazán jó kókuszresz...

Hol kapni igazán jó kókuszreszeléket? Néhány éve lehetett rendelni ízeset, jó minőségűt egy weboldalon, de amit most küldtek, az csalódás, teljesen olyan, mint a bolti.

Figyelt kérdés

A Magzsolát ne írjátok, ott jártam így.


(Ott a kókuszreszelékhez 2021. 05-ig vannak vélemények, amik azt írják, hogy nagyon jó minőség, a boltinál sokkal jobb. Azóta egy vélemény sincs. Az eladó visszaadná az árat, de a szállítási költséget nem akarja vállalni, holott nem az én hibám a lecsökkent minőség.


Kérdésemre, hogy az árubeszállító más lenne, azt írta, hogy ugyanaz. Arra a kérdésre, hogy bizonyára ő és a munkatársai is fogyasztanak ebből a termékből is, és nem értem, hogy nem vették észre, - erre nem válaszol, kétszer is leírtam a kérdést.)


Szóval valahol, ahol tényleg jó?



2023. jan. 14. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezeknek az a baj, hogy szubjektív a megítélése, vagy csak ezt mondják, közben senkinek sem ízlik. Anno én vettem egy helyről kávét, mert azt írták mekkora nagy minőség, stb., megkaptam, aztán kiderült, hogy a leggagyibb, legocsmányabb minőség, ihatatlan sz@@rr. Utána persze a facebookon mindenki fik@zta.
2023. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erről a helyről én évekkel ezelőtt rendeltem, akkor tényleg megvolt a minőség. Ma már egyáltalán nincs, mint kiderült a rendelésemkor.
2023. jan. 14. 13:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez sajnos tényleg olyan, hogy ki kell tapasztalni, hogy kinek mi ízlik. Én a Rossmannban szoktam venni a saját márkás bio kókuszreszeléket. Szerintem jó, nem az a túlszáradt fajta.
2023. jan. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!