Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Miért kell ezért kinevetni?

Miért kell ezért kinevetni?

Figyelt kérdés

Pár napja egy eléggé túlsúlyos barátnőmnek ajánlottam a csíráztatást, mivel nekem sokat segített, mióta rendszeresen eszem csírákat, elmúlt egy elég makacs bőrbetegségem, a rosszkedvűségem, punnyadtságom,

Mikor ezt elmeséltem barátnőmnek és bíztattam, ő is fordíthatna erre egy kis időt, csak kinevetett, hogy " úh egy újabb csodaszer??? és ehető ez, fúj?!"

Hozzá kell tenni, hogy pont ő az aki minden hülye bogyót megvesz amitől "fogyni lehet", fogyókúrás tanfolyamra jár százezrekért, és minden olyanban hisz amit túlreklámoznak.

Közben egyre újabb betegségek jönnek ki rajta, fáradt, bödönszám eszi a nutellát és diétás csokikat.

Nem tudom, egyáltalán mit tegyek? Szeretném, ha vidámabb lenne.


2010. okt. 6. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát csinálhat bármit, ha mellette zabál mint a disznó, főleg nutellát meg ilyeneket...
2010. okt. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Te csak egyed a kis csiraidat es ne foglalkozz massal, igy a baratnoddel sem.


Enis igy kezdtem el valamikor es Engem is igy kinevettek a baratnoim, s ma itt tartunk, hogy En egeszsegesen, Ok pedig betegesen, es orvostol ki, orvoshoz be!


Igen Te mar most erzed a jotekony hatast a szervezetedre, de kesobb is megmarad ez, ugyhogy csak igy tovabb.

2010. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát nem zabál, viszont sok műkaját eszik és édességet.

Amúgy köszi..nem az én dolgom szerintem sem. Csak mindig nekem sír:(

2010. okt. 6. 18:24
 4/10 A kérdező kommentje:

18:23

Köszi!

Tényleg nem gondoltam volna, hogy ilyen finom cucc ez, ráadásul jó érzés "aratni":)

2010. okt. 6. 18:26
 5/10 Gringabringa válasza:
A maradi embereknek ne próbálj újdonságot mutatni!!
2010. okt. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudod valamikor Enis igy kezdtem is mindig, mindenki kinevetett, mivel nagyon erdekelt a test szerkezete es az, hogy hogyan is lehet azt egeszsegen es termeszetes uton tartani,

hogy jo legyen a kozerzetem, de ne is kopjon el tul gyorsan.

Elkezdtem ezeket tanulmanyozni, de ugy, hogy kozben amit elolvastam, azt kiis probaltam, igy aztan igyekeztem sok frisset enni, mint zoldseg, gyumolcs, de a husokrol sem mondtam le, mivel amikor igy etkezel,akkor mar nincs rombolo hatasa a husnak, sem a cukornak.


Tehat csak kiserletezz, de kezdjel el rendszeresen mozogni, de valtozatosan tedd azt, hogy ne legyen unalmas, tehat oromforras legyen Neked a mozgas is, es az

eves is, igy leszel eros es kiegyensulyozott.


Ma mar nagymama vagyok, 4 babat szultem es neveltem, de ez nem latszik meg sem a testemen, sem a lelkemen, hogy megviselte volna.

Azt tanacsolom, hogy ne oszd meg mindenkivel ezeket a dolgokat, mivel nagyon sokan nem hisznek ezekben sajnos, inkabb az etrendkiegeszito kapszulakban hisznek, amit pedig En nem fogyasztanek,

mivel inkabb eszem a frisset, vagy szaritottat es fagyasztottat, de ne legyen kapszulaba zart, mubogyo!

2010. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Utolsó válaszolónak különösen, nagyon jó volt olvasni!:)

2010. okt. 8. 11:06
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem a csírákat, szerencsére a férjem is, mindig van otthon, napi szinten esszük, reggelire mindig, ha este is szendvics van (ez ritka), akkor este is.

De én nem fogytam tőle és a hangulatom se lett jobb. Mit csinálok rosszul? Te mennyit eszel belőle?

2010. okt. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rakj bele pár csírát a nutellájába azt jóság van. Hátha megszereti a kis disznó.
2010. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 15:38


Hát nálam eleve a vitaminhiány lehetett a baj. Több evőkanálnyit (3-4) fogyasztok naponta, én is szendvicsbe, meg salátába teszem. Aztán lehet csak placebo hatás, de tényleg azóta feldobottabb vagyok-bár az orvos is azt mondta, hogy annál a bőrbetegségnél nagy valószínűséggel segített ez a "cucc". Plusz, én nasinak is hazsnálom, dexire reszelek sajtot, rászórok kiskanálnyi csírát-mungóbabot, és két szelettől eltelítődöm.


Utolsó:

"Jóság van":D

2010. okt. 22. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!