Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ha leköpnek milyen baktériumok...

Ha leköpnek milyen baktériumokat kaphatok el ?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim poénból gyakran leköpnek ,Lehet valami komolyabb bajom tőle ?(A covidot leszámitva ). Ők azt mondják illik nekem , meghogy nem lesz tőle semmi bajom.

2023. márc. 17. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ja, poénból, és gyakran... Bajod nem lesz belőle, nem lenyeled, egyszerűen letörlöd, aztán kezet mosol, ha érintkezett a bőröd. Azonban csak úgy szólok: ez nem poén! Az ember nem köp le senkit, se barát, se ismerős, se senki - a normális emberek! Szólj nekik, hogy többet ilyet ne, vagy ha úgy nem megy, a tanárnak, mert ez nem poén és nem normális!
2023. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most mit szívod fel magad. Válaszolj ütéssel. Vagy hányd le őket. Félsz itt össze vissza.
2023. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jajj, ne haragudj, rohadt jót nevettem... :D

Sz...szóval, na. Ez most valami új trend? A köpdösés? Nincs ezeknek anyjuk meg apjuk?


Amúgy szerintem ugyan az a rahedli mennyiségű baktérium kering az ő nyálukban is, minimális kivétellel, mint a tiédben. Ne ezen parázz, hanem azon, hogy amit csinálnak az miért van. Ha csak nem szereted ha leköpnek, mert abban az esetben élvezd ki míg ugyan oda jártok... :D

2023. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk én az elsőnél szájon vágom az ilyet, aztán köpdöshet.
2023. ápr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Most már biztos vagyok benne ,hogy te írsz olyanokat a facebookon ,hogy köpködjenek le tégedet :DDDDDDD
ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!