Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » 13 éves fiú vagyok.164 cm...

13 éves fiú vagyok.164 cm magas vagyok,48 kb. nem mondhatnám hogy vékony vagyok de az átlagnál azért mégis. A kérdésem az hogy hogyan tudnék valahogy megerősödni annyira hogy pl feltudjam magam húzni?

Figyelt kérdés
ebben szerepe van az életmodomnak és az étkezési szokásaimnak?
2010. okt. 11. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
gyúrjál vaze
2010. okt. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sport + fehérjedús táplálkozás ;)...gyerekorvosod szívesen ellát normális tanácsokkal
2010. okt. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 LDL válasza:
Sportolj az sosem árt egyél kicsit többet és változatosabban étkezzcsinálj minden este 20fekvőt és 20 lábfelhuzást ettől ne várj csodát de talán kicsit formálodsz. Ha télleg alakulni akarsz és jó testfelépitést szeretnél menj el boxolni v más küzdő sportot üzni.
2010. okt. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ok köszönöm a válaszokat mindendkinek:P
2010. okt. 13. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Az étkezésre semmiképp se hagyatkozz, mert egyrészt nem tudsz ínyed szerint táplálkozni, másrészről abban a pillanatban ahogy abbahagyod vissza hízol/gyengülsz. Az izmaid épp fejlődésben vannak. Várj 2- évet és erősíts. Valami jó sportot válassz, ne focit. Pl.: Úszás, Karate , Aikido. Sok olyan sport van ami egyetemesen erősíti az izmaid érdekel, és megfizethető. Nézz szét egy sportszaküzletben, mi érdekel. Keresgélj a neten. Am elkezdheted bármikor csak 2 év múlva lesz hatása mert 1, fejlődsz 2, nem egy nap alatt leszel Bruce Lee.
2010. nov. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én 13 éves fiú vagyok és vizílabdázok verseny szerűen . mivel a vizílabdához nagynak kell lenni azért vok az. 176 cm vagyok.nek kövér de nem is vékony. minden nap futok 5 km et és súlyzozook + hasizom meg ilyenek. csináld te is ezt
2011. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!