Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Melyik multivitaminban van...

Melyik multivitaminban van 200 mikrogrammnál kevesebb folsav tablettánként (ami Magyarországon kapható)?

Figyelt kérdés
Az Activalban 200 mikrogramm (ug)/tabletta, de olyan kellene, ami ettől is kevesebb folsavat tartalmaz, de a többi vitaminból közel ugyanannyit, mint más multivitamin.

márc. 30. 10:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%
Segítek: ahol azt látod, hogy nulla (így néz ki: 0) abban nincs… Álmoska…
ápr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nem folsavmentes vitamint keresek, hanem olyat, amiben KEVÉS a folsav. a Nulla és a kevés között van különbség: Az IQ-d az pl. kevés, de nem nulla, szerintem, de lehet Te ezt is jobban tudod. :D

Talán már rájöttél, hogy a link, amit küldtél irreleváns, hiszen csak a folsav/folát meglétét jelzi, mennyiségi adatokat az egyes VITAMINOKRÓL NEM TARTALMAZ!!!négy

ápr. 3. 23:37
 13/21 anonim ***** válasza:
Folsavat lehet kapni külön, nem zavar?
ápr. 4. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Tereled a témát. Ahelyett, hogy beismernéd, hogy bocsi nagy volt az arcom. Olyat állítottam, ami nem volt valós, nagy volt az arcom, de nem volt igazam... Annyi hozzád hasonló embert ismerek, akik ha tévednek gyávák beismerni. Mindig nekik áll feljebb, mindig nekik van igazuk, akkor is ha nem. Ez önbizalomhiány, valami az életedből hiányzik, amit pótolni kellene...
ápr. 4. 09:28
 15/21 A kérdező kommentje:
Továbbá nincs olyan folsav készítmény, ami 200ug/tablettától kevesebbet tartalmaz!
ápr. 4. 09:29
 16/21 Ignis Subdialis ***** válasza:
58%

“minél kevesebb folát kerüljön bevitelre (…) Az orvosnak lövése sincs arról, hogy melyik vitaminban mennyi folát van, ill. hogy ez számít -e.”

Ez a mondat azt jelenti, hogy a legjobb az, ha NINCS folsavbevitel. Ha az illető amúgy eszik, be fog vinni valamennyit. Make up your mind! - te vezetted félre a hozzászólókat!

Mellesleg csodálom a türelmét, rémes, amikor a rugalmatlanság ilyen mértékű erőszakossággal társul, engem megijeszt, hogy maradnak életben az ilyen Kovács Álmosok…

Én elég sok terméket ismerek és az alapján mondom, hogy már annak kezet csókolhatnál, aki tud folsavmenteset mondani, nemhogy még olyat akarjál, amiben 200 mcg-nél kevesebb van, de a semminél több. Menteset is főleg terhesvitaminban találsz!

Kicsit gondold át szerintem azt, amit a tumoros kezelésről leírtál, kontra élelemből származó folát. A helyedben inkább arra fókuszálnék, hogy értelmes multit szedjen az illető, ne ilyen egytablettás baromságokat, mint az Actival és társai. Amúgy a WTN folát 1 cseppjében 167 mcg folát és tizedannyi kobalamin van.

ápr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Látom Te sem tudsz válaszolni a kérdésre, továbbá azt sem érted, mi az a ug (ejtsd mikrogramm) hanem mcg-t írsz. Szánalmas, milyen tudású emebrek osztják itt az észt, ez az ország szégyene... Feltettem egy kérdést, amire választ várnék, nem nem érkezik, csak kioktató arcoskodás...
ápr. 4. 13:59
 18/21 A kérdező kommentje:
Mégegyszer, nem folsavmentes, hanem kevés folsav tartalmú készítményre kérdezek rá. Azt, hogy miért, az OFF TOPIC. a Kérdésre tessenek válaszolni!
ápr. 4. 14:00
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ne égesd magad itt tovább. :D Amit te úgy írsz le, hogy ug, az valójában a görög “mü” betű lenne! Csak ha nincs a gépeden a megjelenítéséhez szükséges speciális kódkészlet, akkor automatikusan más karakterre vagy karakterhalmazra írja át! EZÉRT úgy írják át, hogy mcg, mert a latin betűk megjelennek mindenkinek a gépén! Tehát az mcg az a mindenki számára érthető és elérhető változat, ami nem igényel görög betűkészletet az eszközödön! Tehát amire te gondolsz, csak rosszul írtad le, az a görög mü betű! Érted, megreklamálod, hogy az mcg rossz (jó, csak nem látod át), és leírod totál helytelenül, u-nak írva a müt. [link]
ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Tisztelt Okoskodó! Még mindig OFF TOPIC, a kérdésre még mindig nem tud válaszolni? Akkor most ki égeti magát?
ápr. 4. 15:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!