Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Miért van annyi kőolaj származ...

Miért van annyi kőolaj származék és vegyszer a kozmetikumokban?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
DM sajátmárkás Alverde termékekben nincs. Nem is drágák.
2010. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ez miatt már csal Alverdét, Ilcsit és bioboltos krémet használok, amiben nincs semmi a növényeken kívül.

Azóta isteni a bőröm. Testápolóban és samponban detto.

Most olvastam a Garnier szuper természetesnek mondott hajsamponjait, meg balzsamait, amikben állítólag rengeteg nővényi kivonat van.

Igen van..kivonat, ami szinte semmit nem ér, az is olyan kis mennyiségben, hogy nagy átverés.

2010. nov. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Sajnos nem jók a törvényi szabályozások a kozmetikumok előállítására. Túl nagy a pénz benne, mint a gyógyszeriparban. Ezért aztán büntetlenül kotyvasztanak - a lehető legolcsóbban - a legmárkásabb cégek is. Az biztos, hogy nem egyszerű tiszta kozmetikumokat vásárolni. A nagy bevásárlóközpontokban sem kapsz még sampont, vagy fogkrémet sem, ami nyugodt szívvel használható. Egy adott termékben a hozzávalók zöme rákkeltő, allergizáló!

Biobolt se tévesszen meg, ott is nagyon meg kell nézni a termékek hatóanyagait. Az előző hozzászólásokban említett Ilcsi cuccok jók, de már ott is előfordul egy két nem odaillő adalék, tehát érdemes átnézni az összetételt. A másik terméket még nem ismerem.


Ha érdekel, üsd be a keresődbe: antalvali.com

Itt nagyon jó útmutatást kapsz, és választ minden kérdésre :)

2010. nov. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én parabén mentes termékeket használnék. Mint pl. a Faith In Nature. Több helyről is be lehet szerezni az interenten (www.argep.hu - ha össze akarod hasonlítani az árakat).
2010. nov. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. nov. 17. 17:45
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

szerintem itt nagyon jo bejegyzeseket olvashatsz!!! es nem mellesleg erdemes kiprobalni...kivalo termekeit!

[link]

2010. nov. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Én amióta kipróbáltam a Nuskin-t, azóta a többi nem kéne, ha ingyen adnák se... Tudom, magasabb árkategória, de az egészségem minden pénzt megér!
2010. nov. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 N.Balu ***** válasza:
100%

Azért van annyi kőolaj származék és vegyszer a kozmetikumokban, mert sokan még így is megveszik.


Üzlet. Más szóval, amíg van rá kereslet, addig pénzért adják a varjúfogat is. Sőt, ha lehetőség adódik rá, még hamisítják is. LOL

2010. nov. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-)
2010. nov. 26. 08:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Olcsó és térfogatnövelő mivolta miatt.
2010. dec. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!