Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Japán kristálygomba kérdés?!

Japán kristálygomba kérdés?!

Figyelt kérdés
Csináltam péntek este japán kristálygomba italt ahogy le volt írva, 2 napig állt és vasárnap este szűrtem le.Mikor ittuk olyan erjedt íze volt.Ilyennek kell lennie vagy elrontottam valamit?és még annyi hogy nekem nem duplázódott meg a gomba mennyisége csak talán egy egészen kicsit.Mennyit nő egy alkalommal?
2011. jan. 31. 01:10
 1/3 anonim válasza:
Ha két három alkalommal készíted akkor fog kb. a duplájára szaporodni. Egyébként akkor hatásos, ha egy kicsit erjedt az íze.
2011. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Majdnem olyan az íze, mint a citromlének, csak enyhébb...
2011. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is olyan volt, kicsit yan t mit atuörp. Vagy az iztelen limondáé. Nem tudom, én most próbáltam először, Mert roppant erős szél görcseim szoktak lenni. Lehet hogy beképzelem magamnak, de kicsit olyan érzés mint amikor puffadás elleni gyógyszert veszek be. Azzal a különbséggel, hogy a gyógyszert csak nagy nehézségek árán tudom lenyelni. Ezt viszont könnyen. Olyan kellemes nyugodt érzés van a gyomromban :) ( De mondom még először kóstoltam meg, és lehetséges, hogy csak pszichotikusan képzelem hogy használ valamit.
2013. márc. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!