Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ki hogyan fogyott le? Tippek,...

Ki hogyan fogyott le? Tippek, étrendek. Bármi jöhet.

Figyelt kérdés

Ki hogyan fogyott le?írjátok meg légyszí:)

Megbízható étrendre gondolok hogy mennyi idő alatt és mennyit..Köszönöm előre is!!


2011. márc. 11. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
dietetikus csinál neked személyre szabott étrendet...+ sport! ;)
2011. márc. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Hát szerintem ez mind hülyeség:D:D Én lefogytam kb 10 kilőt, egyik legjobb barátom pedig közel huszat és mindketten körülbelül ugyanazt csináltuk mégpedig azt h huzamosabb ideig alig ettünk, ez viszonylag könnyű és egyszerű módja a lefogyásnak, és főleg nagyon olcsó. Annyira kell figyelni hogy ne halj éhen, de azért mégis tudj élni normálisan tehát ha mondjuk szó szerint nagyon nehezedre esik pl a járás akkor azért kicsit kell enni. és olyan ismerősöm nincs aki iylen hülyeségekkel fogyott le csak olyan aki nem evett. Én a 10 kilót fél év alatt adtam le úgy hogy az első 1-2 hónapban nehéz volt megállni h ne egyek, de utánna már annyira összeszűkült a gyomrom h szinte nem is voltam éhes, és nem is ettem annyit h teljesen jól lakjak mert mielött jól laktam volna úgy éreztem hogy nem akarok többet enni. Szóval szerintem ez a legjobb módja a fogyásnak.
2011. márc. 14. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Ja és olyan ember aki először akar lefogyni, szóval még nem fogyott le annak a legnehezebb és sok ideig fog tartani és kitartónak kell lenni
2011. márc. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
92%

HÁt egyáltalán nem értek egyet, abban mi a jó ha összeszűkül a gyomor? mindenképp kevesebbet egyél, ne falj fel mindent, de a testmozgás sokkal jobb és egészségesebb, és még formálja is az alakot. Ha éhes vagy, és nem eszel, attól az ember csak ingerlékenyebb lesz, mindenképp egyél, csak ne nagyon egészségtelen ételeket szerintem. Biztos hogy úgy is le lehet adni, hogy soha nem eszel semmit, csak ha már az ájuldozás kerülget...csak szerintem az nem helyes.

Egy életed van, és kitudja meddig tart, tényleg megfosztod magadtól az evés örömét? inkább kösd össze az étrended a futással, vagy olyan sporttal amit szívesen művelsz és jól érzed magad, és még fogyaszt is, lehet hogy hosszabb ideig tart, dehogy attól tovább fogsz élni, az biztos :)

Ez az én véleményem. :)

2011. márc. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Ja és még annyit, hogy a párom..ő nem nagyon evett ilyen csipszeket meg efféle kissé egészségtelen ételeket, de borzasztó sokat futott, és szerette is..és negyven, megismétlem negyven kilótól szabadult meg két hónap alatt. Akarat kérdése
2011. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 avieholic válasza:
60%

Hát valóban jó tanács, hogy ne egyél. Gratulálok a korábbi kommentelőnek... Végülis max meghalsz, semmi extra...

Figyu, azt, hogy ez mennyire istenkirály taktika, mondok egy példát, amivel hamar letesztelheted ^^ Na, ülj be egy autóba, majd indulj el. Tankolni ne tankolj bele, nem kell az. És nézd meg, hogy mi van akkor, amikor nem raksz bele üzemanyagot. Aztán mikor sűrű rántgatások közepette leáll az autó, és ezt megjátszod pár alkalommal, utána vidd el a roncstelepre, és vegyél egy másikat, mert tönkrement. Ja igen, kifelejtettem, hogy olajat se rakjál bele, az nem kell szintén :)


A szervezetednek kell táplálék. Mindegyik féle, szénhidrát, fehérje, zsír, minden. Ha szeretnéd, hogy a mérleg kevesebbet mutasson, akkor is, ha a szervezetedet teljesen tönkretetted, csak legyen meg, akkor ne egyél. De számíts rá, hogy amellett, hogy iszonyat egészségtelenül étkezel, attól is tartanod kell, hogy egyszercsak váratlanul összeesel az utcán. Nem halsz bele, de elájulsz, és adódhat úgy, hogy rossz időben és rossz helyen... Pl. autóvezetés közben, vagy miközben mész át az úton, vagy egyedül vársz a vonatra, és beesel a sínekre, satöbbi.


Szeretnél egészségesen, és maradandóan lefogyni? Itt az én tuti receptem.


1. Egyél. Reggel többet, este kevesebbet, és lehetőleg ne valami nehéz kaját. de NE KOPLALJ SOHA!!! Amikor koplalsz, a szervezeted az izomból veszi el a táplálékot, mert a zsírt próbálja menteni a végső esetre. Aztán amikor először eszel, azt szépen MIND berakja a zsírszövetekbe, felkészülve az esetleges vészhelyzetre.


2. Mozogj. Minél többet, de a napi 5 perc is már valami, több, mint a semmi. A lényeg, hogy szabályosan tedd. Bármilyen gyakorlat jó lehet, csak ne a mennyiségre, hanem a minőségre törj. A legjobb gyakorlatok: a) fekvőtámasz. Egyáltalán nem csak karizomra jó. Csináld szabályosan, és előbb érzed, hogy a hasaddal nem bírod tartani magad, minthogy a kezeddel nem bírod felnyomni. b) futás. Egyáltalán nem kell gyorsan, inkább egy szinten többet, esetleg néha 1-1 sprinttel megtoldva. c) boksz. Egyedül csináld, mert mások előtt lehet cikinek érzed :P Lényege, hogy nézz meg 1-2 boxolós videót, majd imitáld. Ne csak az ütéseket. Légy folyamatos mozgásban, ahogy a bokszolók, lépegetésekkel, szökkenésekkel, és közben üss a levegőbe, esetleg valamilyen boxzsákba. A folyamatos mozgás-ütés variáció nagyon jó állóképességnövelő, ami egyúttal nagyon jó fogyasztó is. Az ütésnél vigyázz, hogy ne rándítsd meg a kezed: feszítsd be a karizmaidat, és mielőtt teljesen kinyúlna a kezed, állítsd meg. Mivel az is erőt vesz igénybe, hogy nem hagyod nekimenni valaminek, hanem te magad fogod vissza, az is elvesz az energiádból és erősít is -> fogyaszt :) A hangsúly azon van, hogy folyamatosan mozogsz. d) úszás. Ízületkímélő, ám hasonlóan a futáshoz nagyon sok izomra és állóképességre jók, ugyanúgy, mint az e) bringázás. Ezeken kívül 1-1 testrész erősítésére nagyon jók a felülés, ugrókötél, és az általános tornagyakorlatok.


3. NE TILTS!! Ha este 8kor chipset kívánsz, hát egyél. Nem jó egyáltalán, de nem is halsz bele, ha nem gyakran csinálod. Idővel mindenképp csökkenteni kell ezeket, de az édességek vagy sós ropogtatni valók nem véletlenül vannak. Lehet enni, csak módjával :) Idővel könnyebb lesz megállni, mint ha rögtön eltiltod magadtól. És egyébként sem kell semmit kitiltani az életedből, csak a káros, nehéz dolgok ne legyenek rendszeresek. Meg tartsd észben, hogy ha lefogytál amennyire akartál, akkor már többször megengedheted majd. Ha eltiltod magad, akkor lehet, hogy azt nem hízod fel, de a közérzeted nagyon sokat romlik, főleg mert csak jobban vágysz majd rá. Onnantól pedig vége az egésznek, mert fogyni csak jó közérzettel, erős elhatározással lehet. Ha az megtörik, akkor nem fog sikerülni :P


4. Ne fogyni akarj, hanem egészségesen élni. Ne olyan módszert keress, amivel mielőbb lefogysz. Alakítsd át az életed úgy, hogy egészségesen élj, és hidd el, bár lassabban, de azért egész jó időn belül lefogysz egy jó súlyra, és azt meg is tudod majd tartani. Hogy miért? Mert ha életmódot váltasz, akkor nem egy adott időre változtatsz, hanem örökre. Ezért sem szabad tiltani, meg ilyenek, mert így fogod leélni az életedet. És nagyon jó lesz, meglátod, mert semmi nem fog hiányozni, mert minden lesz, amit csak akarsz :)


Napi fél óra torna mindenkinek belefér. Annyival lehet kevesebbet aludni, mert az eredményért megéri :)

2011. márc. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sokat kaksiztam :D
2011. márc. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!:)
2011. márc. 17. 18:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a fehér lisztből készült pékárukat, süteményeket!Csak teljes kiőrlésű lisztből készült kenyeret egyél!Ebből kevesebb kell, hamarabb jól laksz, és nem emeli gyorsan a vércukorszintet.Kerüld a fehér főtt tésztát, fehér rizst!Barna rizs nagyon jó.Csökkentsd minimálisra az édességet!Próbáld gyümölccsel, joghurttal pótolni.Jó a sült alma, sült tök.(cukor nélkül!!)Minden nap egyél nagy adag nyers zöldséget!Vagy ebéd mellé, vagy vacsi helyett.A vacsora teljes elhagyása nagyon jó, de rendkívül nehéz kibírni.Én nyers répát rágcsálok ilyenkor, vagy nyers káposztát, almát..A könnyű leveseket részesítsd előnyben!Ne egyél zsírban, olajban sülteket egyáltalán; pároltakat, főtteket inkább!Vajat, margarint, zsíros sajtot kerülni kell!Szóba se jöhet a szalámi, kolbász.Csak a sovány sonka, sovány sajt.A krumplit héjában süsd sütőben, olaj nélkül.A főzelékek is jók, lehetőleg rántás nélkül;párolt hússal, főtt tojással.

Emellett muszáj sportolni is, legalább napi 40 percet. Én futni utálok, úgyhogy csak olyasmiket csinálok, amit szeretek: úszás, görkori, bicikli, tollas, tánc...

Sok sikert!

2011. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Candida diétával 1,5 hónap alatt 6kg-ot fogytam.

Ez nem diéta, hanem életmódváltás, ha meg is akarod tartani a súlyt.

Maga a diéta elég kemény.

Miután abbahagytam, megtartottam a főbb dolgokat: fehér liszt helyett teljes kiőrlésű, cukor helyett csak stevia vagy nyírfacukor, csakis vizet iszom, vagy zöld teát, köretnek pedig barna rizst eszem és kuszkuszt. Ezeket megszerettem és ezeknek hála, rendbejött az emésztésem is.

2011. márc. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!