Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hol van Magyarországon TIENS...

Hol van Magyarországon TIENS bolt?

Figyelt kérdés
Az orvosom egy TIENS terméket írt fel nekem allergiára és az a helyzet,hogy nem tudom, hogy hol lehet ezt megrendelni.Interneten kell?Vagy van ilyen bolt, ahol ezeket árulják?
2011. márc. 18. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A TIENS raktárakban tagkártyával kedvezményesen (20%) lehet vásárolni.
2011. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Boltot nem találsz, csak raktárak vannak, ahol Tiens tagokat szolgálnak ki. Én is Tiens tag vagyok és interneten keresztül Tiens termékek forgalmazásával foglalkozom. Itt nem írhatom meg a weboldalam elérhetőségét, de privát e-mail-ben segíthetek neked. Az allergiával kapcsolatosan még az "Allergia lelki háttere! Az allergia és, ami mögötte van" című elektronikus könyvet plusz ajándékként is elküldhetem neked. rigoistvan@goldladyteam.ws
2011. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia,lattam az egyik kerdesnel, hogy TIENS tag vagy es azt szeretnem kerdezni, hogy megeri forgalmazni a termeket es barki beszalhat ebbe az uzletbe annelkul hogy vesztessege legyen?

Az egyik tanacsadoval probaltam felvenni a kapcsolatot de meg nem kaptam valaszt a pontos munkarol, mivel es, hogyan erdemes ebben belevagni?

2012. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Online innen tudsz rendelni a legolcsóbban: www.tienspont.hu
2015. dec. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!