Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mi a tapasztalatotok a BOIFLAV...

Mi a tapasztalatotok a BOIFLAVIN termékekről?

Figyelt kérdés
Szeretnék valamit szedni, ami antioxidáns hatású, gyulladáscsökkentő, immunerősítő
2011. márc. 28. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon drága, de nagyon jó. Nekem fáradtságra kellett, 2 nap után semmi fáradtságot nem éreztem. Most nem szedem, és már sajnos nem tart a hatása.
2011. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Melyiket szedted? Úgy nézem van több is belőle.
2011. márc. 28. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:

A vitaminok a szervezetben azok az eszközök, amiknek a segítségével a testünk fenn tudja tartani magát, ha abbahagyod a szedést, akkor újra kiürülnek, (a híreszteléssel ellentétben a zsírban oldódók is)és nem tudják végezni a dolgukat. Ugyanis a mai táplálékaink már nem tartalmaznak kellő mennyiségben vitamint, és ásványt. Ezért fontos azt megérteni, hogy a vitaminokból NEM! kúrát kell csinálni, hanem egy életmóddá kellene válnia a szedésének. Ez a szomorú helyzet manapság.

Akár bioflavin, akár bármilyen kapszulás vagy tablettás formula megfelelő, a lényeg hogy kellő mennyiségek, és megfelelő arány legyen a jellemzője. Én a dr Lenkei féle multivitamint szedem már 8! éve, teljesen egészséges vagyok, 48 évesen. Nem dohányzom, nem iszom, nem szedek gyógyszereket, tehát ilyenekre nem költök mint mások vagyonokat, így könnyedén megvásárolhatom a családnak a szükséges adagokat. Erre biztosan nem fogom sajnálni a pénzt soha, hiszen annyi energiát ad, nem beszélve arról, hogy a környezetemben a hasonló korú embereket látva, sokan 10-féle gyógyszert szednek mindenféle nyavajára. És nagyon hamar jöttek a pozitív hatásai, először egy kicsit kellemetlen érzetek, pár hétig a méregtelenítés miatt, majd teljes testi, és lelki egészség. Kívánom Neked is, hogy találj rá arra a vitaminkészítményre, ami a legjobb lesz számodra.

2011. márc. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Zöld tea. Abban vannak flavonoidok, és sok más értékes, immunerősítő anyag is.
2011. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előttem szóló ajánlása nagyon jó, és nem dobsz ki komoly pénzt MLM-es cuccokra!
2011. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!