Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Milyen hatékony izzadásgátlók...

Milyen hatékony izzadásgátlók vannak, amelyekben nincs alumínium?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 07:02
 1/10 anonim ***** válasza:

szodabikarbona! :)

Izzadni fogsz, de nem leszel budos. Zuhany utan szaraz honaljat bedorzsizni, ennyi.

2011. ápr. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Erdeklodj egy bioboltban.
2011. ápr. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mindegyik izzadásgátlóra rá van írva,h van-e benne és én azt vettem észre,hogy amelyikbe nincs,azt direkt kiirják rá nagybetűkkel.
2011. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Márka? Mert egyet már kipróbáltam, ami cinket tartalmaz, de büdös lesz tőle a hónaljam. Nem akarok sok pénzt kidobni, ezért kérdezek konkrétan.
2011. máj. 1. 11:40
 5/10 anonim ***** válasza:
a müllerben én emlékszem h volt ilyen átlátszó üvegben,kék kicsi matrica volt rajta,meg volt rajta 1 kis piros is,nem tudom a márkát, 600 ml volt és 650 ft azthiszem:)
2011. máj. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én most találtam rá egyre a Győri bio-boltban. Dr Organic, Manuka honey nevű készítmény, mézes illatú. Nő létemre mindig szégyelltem magam, hiába használtam a többi hagyományos izzadásgátlót, mindig büdösnek éreztem magam egy idő után. Ez a termék viszont egész nap kellemes érzetet ad, mert megmarad az az illat, ami a férjemet a mézes kukorica nevű halcsalira emlékezteti, aminek nagyon szereti az illatát.

Igaz hogy a nedvesség ami az izzadással jár, az megvan, de nekem ez nem probléma, engem csak az izzadtság-szag zavart. Ebben garantáltan csak természetes anyagok vannak. Nem tartalmaz tartósítószereket, mesterséges illatanyagokat, és főleg alumíniumot! Azt hiszem 1200 ft volt, de megérte!

2011. máj. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az Ever shield a Forevertől.Nem drága,és 6 hónapig elég,én használom.nem izzadtsággátló,hanem meggátolja a baktériumok túlszaporodását ami a kellemetlen szagot okozza.Izzadni fogsz,de nem leszel büdös.Érdemes kipróbálni.
2011. máj. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
NIVEA pure/natural
2011. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Bodyshop, Weleda, Alverde (DM-márka). Mindegyik szuper!
2011. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dr. Hauschka

[link]

2011. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!