Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mi a véleményed Antal Valiról...

Mi a véleményed Antal Valiról és weboldaláról?

Figyelt kérdés
www.antalvali.com
2011. máj. 17. 15:22
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


:)

2011. máj. 17. 15:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Én imádom, onnan csíptem el a cukorgyantát is :) Köszi Neki! cupp
2011. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez 2-3 napja kérdezte már valaki, írd be a keresőbe
2011. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
15:28-as igazad van bocs. kerestem külön Antal Valit, úgy nem dobott ki semmit, de most beírtam az oldalt (egybeírva) úgy igen... hát, ez van... azért jöhet még válasz!
2011. máj. 17. 15:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok.En azt szeretném megtudni,hogy hogyan lehet az Antal Vali oldalon kérdezni szakértoktol.
2011. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

szia utolsó!


regisztrálsz, aztán a témához kapcsolódó írás alján kérdezel. DE: csak későn jelenik meg, lehet cenzúrázva/módosítva és csak akkor, ha van rá válaszunk.

2011. máj. 18. 08:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Juj én is pont tegnap néztem meg a cukorgyanta receptet holnap után ki is fogom próbálni. Na meg a dezodorokat is :) Szerintem nagyon jó és hasznos dolgok vannak az oldalon. Érdemes olvasgatni :)
2011. okt. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!