Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Van bio életmóddal kapcsolatos...

Van bio életmóddal kapcsolatos közösség?

Figyelt kérdés
Online tudom, hogy van, de nem arra gondolok, hanem valódi, élő közösségre! Olyasmire, hogy az emberek összejárnak, és egymást segítik/oktatják a bio életmódra. Azért kérdezem, mert ha lenne, nagyon szívesen eljárnék ilyen alkalmakra (Budapesten lakom).
2011. júl. 13. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Van Budapesten bio klub. Nem tudom pontosan hol, én vidéki vagyok. Érdeklődjél a Biokultúra Szövetség munkatársától, Gelencsér Margittól: gelencser@biokultura.org.
2011. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
www.antalvali.com jó közösség alakult ki, ők szoktak személyesen is találkozni, kirándulni menni, és Vali előadásokat is tart rendszeresen.
2011. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nikaa11 ***** válasza:
Szia! a tudomanyeseletmod.hu-t keresd meg ,Ott egy élelmiszeripari mérnök késziti a honlapot,mivel jó ismerősünk igy csupa valós és meglepő dolgokat ir! vannak tanfolyamaink,főzőkör,beszélgetések. ha elmész és érdekel,kérlek üzenj kivi vagyok.
2011. okt. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!