Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Szilvától nagyon-nagyon sokat...

Ancsu006 kérdése:

Szilvától nagyon-nagyon sokat fingok, miért van ez?

Figyelt kérdés
Most érik a szilva, nagyon finom, kedvencem a korsó és a berbenczei, meg is ettem egy csalamádés vödörre valót, csak egy baj van: nagyon-nagyon sokat fingok tőle, kb fél percenként egy hatalmasat, aludni sem tudok, mert a takaró alól állandóan pöcegödör szag árad :D vajon miért van ez? tudja valaki? (15/L)
2011. aug. 23. 00:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, az okát nem tudom, de én meg rengeteg körtét eszek, már jó két hete érik, és naponta eszem. Olyanokat dörrentek tőle, hogy az nem igaz! (Gyerekkorom óta van ez a körtefa, és mindig így hat mindenkire.) Valaki adhatna ezekre tudományos magyarázatot! :D
2011. aug. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én egy bögre tejet is ittam a kisvödörnyi szilvára, ez is lehet az oka amúgy :)
2011. aug. 23. 00:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mert s*arnod kell... engedd csakki a kis grizlit és máris egy jobbélet tárul eléd :)
2011. aug. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Közben a tesóm azt mondta, hogy a szilva meg a körte könnyebben kezd erjedni, mint pl. az alma, és ezáltal gáz termelődik, ami pukkan... :D

Nem kell sz.rni. Csak jönnek az irgalmatlan büdös és hangos dörrenések.

2011. aug. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 tetris ***** válasza:
100%

Púzd ki magad nyugodtan! Kit zavar? Úgyis nyitva van az ablak, hiszen nyár van.

Akkor lesz gond a szilvával, ha melletted lesz majd álmaid hercege!

Szilvázz be, amíg még nyugodtan lehet!

2011. aug. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
:DDDD FINGAASSSZ!!! Végülis szerintem is finj nyugodtan. próbáld ki más gyümölcsökkel is. ugyanez lesz, csak abból is sokat kell enni.
2011. aug. 24. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Addig örülj, van, akit magában is megfosat, hát még ha tej is megy mellé :D
2011. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert felfúj.
2011. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek a szervezete kevesbe dolgoz fel valamit. Pl. nalam mar 1 alma is eleg ehhez a hatashoz. :)

Tej vagy mas nelkül csak egy szimpla alma. Hozzateszem, gyerekkoromban en is imadtam az almat, hatalmas mennyisegeket ettem!

Egy vödörre valotol ne csodalkozz, szerintem ez egyszerüen sok a szervezetednek, igy jelzi. Szerintem mindent mertekkel erdemes!! (Ezt egy okori filozofus is mondta.) Ha sokaig ezt csinalod, idövel akar mashogy is jelezhet majd a szervezet... (Betegsegek...stb, aminek sokan nem tudjak az okat.)

Ha a gyomrodban (meg) feldolgozatlan elelmiszer van, akkor azzal együtt keveredve olyan bakteriumok kepzödnek, amik fingassal jarnak. A leghosszabb ideig a hus feldolgozasa tart, hozzavetöleg 3 ora. Legrövidebb ideig pedig a gyümölcs, ez fel oran belül atmegy az emesztöszerveken. Tehat ha szilva utan fel oran belül eszel valamit, ugyanugy erjedni kezd.

Mas kerdes, hogy ennyire "szabalyosan" nem sokan elnek, es oke, parszor belakmarozol, de par kilenges utan a helyedben törekednek MERTEKet tartani.

2011. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Egyél szilvásbuktát!
2011. aug. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!