Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Milyen MÉREGTELENÍTŐ kúrákat...

Milyen MÉREGTELENÍTŐ kúrákat ismertek?

Figyelt kérdés

Csakis tea-kúra formájában érdekelne ez a dolog.Fél éve másfél hónapig ittam zöld teát, hatásos volt.Most szeptembertől újra szeretnék elkezdeni egy kúrát.

Milyen teák a leghatásosabbak még?(Elsősorban méregtelenítés és immunrendszererősítés,káros anyagok-salakanyag "kiszűrése", ezáltal bőrszépítés és fittség céljából szeretnék elkezdeni egy kúrát)

Természetesen ha ismertek egyéb kúrát, amit próbáltatok és bevált, szivesen veszem a hasznos ötleteket!


2011. aug. 30. 16:54
 1/9 anonim válasza:
Szia! Ez ugyan nem tea-kúra, hanem kapszula, de én ezt próbáltam, és nekem nagyon bevált. Kétféle étrendkiegészítőt szedtem 3 hónapig, hát mondhatom, kitisztított rendesen :) Az egyik az Oxytarm volt, ez egy méregtelenítő készítmény, a máj,epe, vese salaktalanítására és a vastagbél méregtelenítésére, a másik pedig egy LongeVita nevű készítmény, ami az immunrendszert erősíti. Amikor én szedtem (még tavasszal), akkor volt valami akció, és együtt volt a két termék egy csomagban, nem tudom, van -e még, ha gondolod utána nézek szívesen. Idén már nem, de tavasszal biztos benevezek rá megint :)
2011. aug. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Méregtelenítésre 3 dolog alkalmas: a veséd, a májad és egy bokszzsák. A többi humbug, kérdezz meg egy belgyógyászt.
2011. aug. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Csalántea :)
2011. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Napi min 2liter víz.
2011. aug. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na szóval! A 2. kommentelőnek teljesen igaza van! A szerveid elvégzik a méregtelenítést! Mert az a funkciójuk! Manapság lett divatos "szlogen" ez a méregtelenítés, de sztem is baromság.

Igyál sok zöld teát, mert az nagyon egészséges (de ezt írtad is, az a legjobb). És szedj béres cseppet, ha gondolod, azt a fittség szempontjából (minden vitamin benne van, az eddig mindenkinek használt). A Bilobil kapszula is jó. Tornázz néha, egyél normálisan. Rendes tészta helyett durumtésztát, fehér kenyér helyett, teljes kiőrlésűt, zöldséget, gyümölcsöt. De sztem ilyen önsanyargató kamu méregtelenítő szarokba ne kezdj bele, mert nincs értelme.

2011. szept. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon hittem ezekben, de érdemes kipróbálni ezt az alga készítményt, rám jó hatással van. Az első 2 hétben kicsit kába vagy tőle, de utána már okés.

Ja hát elég drága, de én kipróbáltam, mert van egy gyógyíthatatlan autoimmun betegségem és hát mondom tegyünk egy próbát, és azóta jobb. De mindenkinek ajánlott.

[link]

2011. szept. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A májműködést segíti: Huminiqum, Emóció, mézes almarost. Itt lehet kapni: [link]

És rengeteg tiszta víz, mert e nélkül a vese sem tud működni, és a méreganyagokat csak így tudja a szervezet kimosni.

2011. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 SZASZ EDITH válasza:
SZIA, EN HASZNALTAM ES NAGYON BEVALT EGY TELJES TEST TISZTITO KURAT,(meregtelenito) NEM TEA, KAPSZULA FORMAJABAN LEHET KAPNI, PARHUZAMOSAN KELL SZEDNI 6 FELE KAPSZULAT, ES NAPI MIN.2,5 LITER VIZET VAGY ZOLD TEAT INNI VELE, HIHETETLEN MI URUL KI AZ EMBER TESTEBOL, EBBE BENNE VAN A PARAZITAELLENES KESZITMENY IS, EGYEBKENT AMERIKAI TERMEK, A CREATION'S GARDEN CEG KESZITMENYE A NEVE: TOTAL BODY CLEANSE, SOK SIKERT, JO EGESZSEGET KIVANOK
2011. szept. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

csalántea

most friss


de ne út széléről szedjétek

2013. ápr. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!