Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mennyi zöldteát lehet, ajánlat...

Mennyi zöldteát lehet, ajánlatos inni egy nap?

Figyelt kérdés

Tudom sokmindentől függ.Van szálas teám is,gondolom az eredetibb és erősebb.

Van filteres is,de az is jóféle.


2011. szept. 23. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Én általában minden reggel, éhgyomorra iszom(állítólag akkor jó, mert méregtelenít).

És kb 1-2 dl-t mindennap meg lehet inni.

Kúraszerűen 1 vagy 1,5 L-t szoktak, és azt csak 2 hétig lehet maximum.

2011. szept. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1-2 csészével meg lehet inni szálasból is, de inkább reggel, mert élénkít. Jóból is megárt a sok, azért ebből így több litert ne igyál meg. Filteresből szoktam úgy, hogy egy filter + egy liter víz és azt eliszogattam egész nap, nem volt semmi bajom tőle. :)
2011. szept. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bármennyit. (Nyiván 10 litert nem, és nem pótolja a tiszta vizet.) Azt számítsd hozzá, hogy élénkítő hatása van, tehát este már ne nagyon.

Mondjuk én fekete teát iszom, este is, ha úgy adódik, és nincsenek alvásgondjaim, de ez egyénfüggő.

A zöld tea egészségesebb, mint a fekete, csak én nem szeretem. :(

2011. szept. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtok!

Elsősorban azért iszom hogy élénkítsen,mert leszeretnék szokni a kávéról a savam miadt.

De a vérnyomásom nagyon alacsony,néha végső megoldásnak jó a kávé.

Pedig mellette iszom a rendes ásványvizet.

Másrészről szeretem a zöldteát,és egy kicsit talán hat az anyagcserémre,hogy megkönnyítse a dolgom.

2011. szept. 23. 12:27
 5/6 cukormookus ***** válasza:
Nemreg olvastam alahol, hogy nem tesz jot a zoldteanak, ha all, igyhat inkabb le kell forrazni, leszurni es 2-3 lkalommal ujra lehet hasznalni, persze csak a szalasat. Viszont tul forron sem szabad. Kezd tul sok lenni a szabaly... :D
2011. szept. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nikaa11 ***** válasza:
A zöld tea sem jobb mint a kávé mivel izgatja a bél nyálka hártyáit! max hetent 1 pohárral.
2011. okt. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!