Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Milyen gyümölcscentrifugát...

Milyen gyümölcscentrifugát javasoltok?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék, ami nem 50 ezer forint, de azért elég jól kifacsarja a zöldség-gyümölcs levét. Mik a tapasztalatok, mit kell nézni egy ilyen gépen, hogy jó legyen, stb.

Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. dec. 6. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyiket sem. Nekünk van, de annyira macera a tisztítása hogy elő sem veszem.

Én vettem helyette Smoothi makert a(Tv reklám)Kicsit jobb, mint a gyüm. centrifuga.

2011. dec. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ez komolyan csak 10 ezer forint???
2011. dec. 6. 17:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Vannak gyumicentrifugak, amik gyumikhez jok es vannak a zoldseg facsarok, amik zoldsegekhez jobbak. Sajnos ha minosegi arut akarsz az penzbe kerul, viszont megeri a befektetest, mert evekig birja egy ilyen gep. (a facsarokat nem is olyan nehez elmosni)


A gyumicentri tul gyorsan forog es a zoldsegeknek az nem jo. A zoldsegfacsaro pedig tul lassu a gyumikhez, viszont a facsaroval dio, mandula, egyeb-kremet is lehet kesziteni.


Barmi mellett dontesz, ezt mindenkepp olvasd el:

[link]

2011. dec. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. Nekünk a TV-s bejött, a másik a kamrában van dobozban. Még csak annyit hogy a TV-s hez kell egy kicsi víz is, de ezt nem lehet észrevenni.Ja és postaköltséggel talán 11 ezer volt.
2011. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!
2011. dec. 9. 22:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak egy tipp, amit most kiserleteztunk ki.

Nekunk egy komolyabb omega zoldcsi facsaro van amihez van egy tartozek amivel magokat lehet ledaralni.

Legutobb a parom lejuiceolt egy csomo repat, a levet megitta es gondolkodott, hogy mi legyen a rosttal ami a gep masik vegen jott ki (amit altalaban kidobunk).

Ledaralt egy nagy marek mandulat es a rostot meg a mandulat osszekeverte pici so, 2 kanal juharszirup, 1 kanal kokusz olaj, kezzel osszegyurta es kis kockakat gyurmazott belole. Hutoben elall par napig es megorultem olyan finom. (raadasul egeszeseg a sok rost miatt es igy felhasznaltuk a repa minden reszet :)

2011. dec. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lamantin Géza válasza:
úgy tudom, gyümölcsből nem készítenek centrifugát
2012. jan. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!