Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A búzacsírának a magját is...

A búzacsírának a magját is célszerű megenni?

Figyelt kérdés

Csíráztatok gőzerűvel kb két hete, csak azt nem tudom, hogy a búzának csak a csíráját, vagy a sikértartalmú magját is érdemes-e elfogyasztani.

kössz a segítséget előre is!


2012. febr. 9. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Mikor még nem voltam paleolit táplálkozó, csíráztattam, és igen, a magját is megettem. Nagyon finom volt, de sajnos azóta tudom, hogy a gabona nem embernek való, és nagyon komoly betegségeket okoz.... ha ez a gondolat esetleg megfogott, nézz utána...

[link]

2012. febr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kössz, de szerintem a biobúza nem egészségtelen. max a génkezelt tömeg szemét. amúgy az étrended irányelvei jók, de célszerű mindent fenntartással fogadni...
2012. febr. 15. 09:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen...mondjuk eleve nem vagyok egy szabálykövető típus, így eltérek az ajánlásoktól saját belátásom szerint. Vagyis zablisztet azért használok. :)
2012. febr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!