Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mi lehett ez? Takaritónő...

Mi lehett ez? Takaritónő vagyok valakinél és véletlenül kiöntöttem egy italt, amit ő már állítólag napok óta készítgetett. Vagyis nem véletlenül, mert nagyon büdös volt, és nem gondoltam arra, hogy azt valaki el szeretné fogyasztani.

Figyelt kérdés

Nagyon mérges rám, ezért szeretném neki elkészíteni. csak annyit tudok erről az italról, hogy gombát akart erjeszteni és a lötty tetején egy fél citromkarika úszott és magok, melyek úgy néztek ki mint a citrommag,de nem tudom, hogy az volt-e.

Előre is köszi a válaszokat! minden tippnek örülnék, hogy mi lehett ez.


2009. jún. 3. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
van valamilyen tea, sajnos közelebbről nem ismerem és a nevét sem tudom, csak annyit, hogy valami gombát növesztenek mondjuk egy befőttesüvegben, és tea lesz belőle, egészséges meg minden... szerintem az lehetett
2009. jún. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, azt hiszem a kombucha tea az, talán a neten találsz róla többet. de kell hozzá ez a gomba, ami tud szaporodni vagyis nőni, ebből kell szerezned valahonnan
2009. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy kristálygomba volt... Azt úgy kell elkészíteni, hogy ugye van a kristálygomba (átlátszó szőlőszem nagyságú... lehet hogy ez is benne volt, csak nem vetted észre). A gombára kb 5 liter vizet kell önteni, cukrot kell belerakni és citromkarikát, esetleg még mazsolát is, de nem muszáj.


Én erre tippelek, mert ezt is 3 napig kell érlelni.


Mellesleg nagyon egészséges, kicsit olyan íze lesz mint a szénsavas limonádénak. Nyáron nagyon frissítő és jót tesz a bélműködésnek, immunredszernek is.

2009. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sztem kristálygomba is lehetett... nekem is volt, cukorral kellett készíteni, + citrom kell még bele. nem értem, miért ideges, nem nagy értékű dolog... :D

ha beütöd a neten, több oldalon is ingyen kínálják, hogy küldenek ingyen belőle, mert borzasztó gyorsan szaporodik!

2009. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha úgy gondolod hogy ez volt az akkor a részletes receptet is meg tudom mondani, bár kristálygombát nem tudom hol lehet kapni... Nekem már jópáréve megvan és folyamatosan szaporodik.
2009. jún. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sziasztok! köszi a válaszokat! kiderült, hogy kristálygomba volt. Igen, megköszönném, ha a receptet is elküldenéd
2009. jún. 5. 22:52
 7/8 anonim válasza:

Jó jó kiderült hogy kristálygomba volt...

de nem értem az nem is büdös... furi én is iszom minden áldott nap és nem büdös ...

2009. júl. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Talán ez valami boszorkányos kotyvalék volt :)
2010. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!