Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hol vehetnék NEM filteres...

Hol vehetnék NEM filteres zöldteát? Egyszer apum volt Kínában, és onnan hozott egy nagy csomaggal, vajon ilyet itthon is lehet kapni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik teaboltban vagy teázóban.
2012. márc. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsőt kiegészítve, de nagyobb herbáriákban és patikákban is kapni.
2012. márc. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. márc. 5. 22:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, de a kedvencem a kínai jázminos zöld tea. Ezt is árulják teaházban? Gyógynövény boltban nem találtam.
2012. márc. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:D ... jázmin teám még van itthon, ilyen kis gömbökbe van feltekerve :), és azt teszem bele a zöldteába. Gondolom valahol biztos árunak :).
2012. márc. 7. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt nem kell zöld teába tenni! Az maga is zöld tea, a tealeveleket illatosítják jázminnal. Ilyenem még nekem is van, de szeretnék még beszerezni belőle.
2012. márc. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teaházakban jobb eséllyel kaphatsz mint herbáriákban, ott többféle ízesítéssel szokták árulni.
2012. márc. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!