Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Debrecenben hol vannak olcsó...

Debrecenben hol vannak olcsó bioboltok?

Figyelt kérdés
Amiket könnyen elérek, egyik a fórum mellet levő, másik meg a Ben téren levők. Ezek olcsó helyek, vagy tudtok jobbat is?

2012. márc. 11. 16:28
 1/4 A kérdező kommentje:

Talán rossz helyen tettem fel a kérdésem?

Inkább lehet, hogy senki se tudja, hogy egymáshoz képest relatíve melyik mennyire drága. Esetleg annyit valaki tud mondani, hogy hova biztos nem érdemes mennem, ha nem akarom a gatyámat is ráfizetni?

2012. márc. 12. 21:53
 2/4 anonim válasza:
100%

Én több mindennel is azt tapasztaltam, hogy a Hatvan utcai, ami egyben van a gyógyszertárral, az nem drága. De pár forint eltérés volt csak a Tescóban levő bolthoz képest is(ami a Fressnapf mellett van). A Fórumnál a Vár utcait ismerem (mert ott van Ildi füves boltja is, de azt nem tudom) azt sem találtam drágának, sőt ebben olyanokat is megkaptam, ami máshol nem volt.

Összességében a belvárosiak olcsóbbak, mint a külső részeken levők - több termékkel is leteszteltem.

2012. márc. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zöldsziget Biobolt válasza:
Szia! Saját magunkat szeretném Nektek ajánlani. Címünk: Zöldsziget Biobolt, 4032, Debrecen, Vezér utca 4./B. Kedvező árakkal, kedves kiszolgálással, máshol ritkán kapható termékekkel is várunk szeretettel Mindenkit, akinek kicsit is fontos az egészsége, illetve a környezete!:) Email: zoldbolt@citromail.hu
2012. ápr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kalvin Reformház válasza:
Szia! Januárban nyitottuk a Kálvin Reformházat! Rengeteg minden van, árban pedig a legjobbak vagyunk a városban! A Nagypiaccal szemben a Kálvin tér külsö oldalaban, a vár utca 8. Szam alatt! Remélem tudtam segíteni!
2013. febr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!