Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hogyan használjam ki a nyári...

Hogyan használjam ki a nyári szünetet a megújulásra?

Figyelt kérdés
Ez a tanév eléggé lestrapált mind lelkileg, mind fizikailag, ezért szeretnék egy kicsit változtatni az életmódomon. Eléggé rendszertelenül étkezem, bár egészséges ételeket is eszem. Viszont szeretnék minél kevesebb édességet bevinni a szervezetembe, és már a vegetáriánus életmód is egyre inkább érdekel. Emellett szeretnék izmosodni (fenékre), karcsúsodni(hasra) is. Milyen edzéstervet és étkezési tanácsokat javasoltok?
2012. máj. 7. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én Update diétát csinálta, napi 20 perc futás, 3x 25 felülés, testkörzés, fekvőtámasz. Össz 45-50 perc mozgás, updates étkezés ami nem vonja meg az édességet se tőled. Nézz utána, érdemes, amig nem próbáltam csak nevettem az egészen.
2012. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nekem a tavalyi nyár egyszerűen istencsászár volt! szerintem ahhoz, hogy kipihend magad nyáron, sokat kell pihenni és csak olyan dolgokat szabad csinálni, amiket jó érzéssel végez el az ember. és az is jó ötlet, hogy fogyni szeretnél, de semmilyen körülmények között ne az ételt spórold ki, (persze nem kell annyit enni mint egy bálna) hanem amint előttem írták, sportolj. az a titok nyitja.
2012. máj. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 11. 19:41
 4/7 anonim válasza:
Olyan sprtokat is végezhetsz ami 'nem megterhelő" pl biciklizés. Főleg ha a barátaiddal tesztek egy kisebb túrát az még ki is tud picit kapcsolni. :)
2012. máj. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sarolta21 válasza:
Egyszerűen élj egészségesen: iktatsd ki az étrendedből az "üres kalóriákat" - azaz a cukrot,mindent ami azzal készült ( Vigyázat! Itt most nem a szénhidrátokról beszélek,hanem a répacukorról!), a zsíros ételeket ( sültek, sertéshús stb),fogyassz minél több zöldséget és gyümölcsöt persze idényszerűen, és fehérjét.Emellett mozogj rendszeresen ( napi félóra séta,biciklizés elegendő), és semmiképp se görcsölj rá!!! Mert a stresszmentesség alapfeltétele annak,hogy elfelejts az egész éves hajtást.Szép nyarat :))
2012. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a legjobb az volt, amikor vettem havi bérletet egy aerobik központba és ha haverokkal nem jött össze a találka, kirándulás, bicó stb. elmentem. Volt hogy heti 8 órán is voltam (naponta több órára volt érvényes). Kicsit duci voltam, májusban, szeptemberre leadtam 15kg-t és a legvékonyabb és legsportosabb lettem az osztályunkban.

A kajálásnál meg arra figyeltem, hogy rendszeres legyen. Ez sablon szöveg és engem mindig idegesített, de reggel hétkor ettem 1 barackot/almát stb. 10kor 1 joghurtot, ebédre főtt zöldségeket, délután meg szintén joghurtot meg gyümit. De ha nem vagy vega ebédre mehet a csirke, hal a legjobb, csak én kb 8 éve nem eszem húst.

2012. jún. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Majd a nyár végén írok, mi történt ;)
2012. jún. 20. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!