Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Dobozos tejjel is leönthetem...

Dobozos tejjel is leönthetem a kaukázusi kefírgombát?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem jó minőségű, de az üzletben már zacskóstejet alig találok :/
2012. aug. 12. 19:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem hogy alig, hanem egyáltalán nem találok. Tegnap leöntöttem dobozossal, mára teljesen kettévállt az alja a tetejétől, alul víz van. Mit csináljak? Tehéntejet nemtudok szerezni. :S
2012. aug. 12. 19:32
 2/8 EagleHUN ***** válasza:
Nem a dobozos és általában a bolti tejek tartósítókat homogénező anyagokat tartalmaznak, ha egyáltalán láttak tehenet és nem szójából vannak. Csak nyers tehéntejjel ajánlanám etetni szegény gombát.
2012. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Honnan szerezzek, ha nincs kapcsolatom senkivel, aki tartana tehenet? Amúgy köszönöm a választ!
2012. aug. 12. 19:40
 4/8 anonim válasza:
Hát nem tudom,de én csak boltival öntözöm.Ha dobozos van dobozossal és semmi baja,minden ugyanolyan mintha zacsissal csinálnám.A tehéntejet meg sajnos nem szeretem,mert nem vagyok hozzászokva.Nekem erős a jóval magasabb tejzsír tartalma miatt és hasmenést okoz.Szal én dobozosat is használok.
2012. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :) Bár gondolom, hogy nem a legjobb választás a dobozos tej, és hogy nincs sok köze a tejhez :/
2012. aug. 12. 19:50
 6/8 anonim ***** válasza:

A közeledben nincs piac,benne tejcsarnokkal?

Nagyvárad nem valami nagy város,mégis van 3 tejcsarnok 3 nagyobb piacon igy aki házi tejet akar,az megkapja.


Magyarországon,főleg Budapesten csak van valahol egy piac,benne egy tejcsarnokkal!


Vagy nézz szét bioboltban,ott tuti tehénből származó tejet kapsz.

2012. aug. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kaukázusi kefírgombát nem láttam még, de nekem a tej, tej!! Direkt a legolcsóbbat veszem (139 Ft), direkt a legmárkátlanabbat, direkt a legkisebb zsírtartalmút. Annak is tej íze van. Biztos jó a pasztőrözettlen is, de még nem mertem inni frissen fejt, tőgymeleg tehén tejet. Városi gyerök vágyok, falun nőttem fel, 20 km-re innen. :)
2012. aug. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hmmm :) Amúgy vettünk tehéntejet, rájöttünk hogy az egyik boltban lehet kapni helyi gazdaságból származó tejet. ^^
2012. aug. 18. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!